Головна / З сесії райради / ВІДПОВІДЬ З ЄВРОПАРЛАМЕНТУ

ВІДПОВІДЬ З ЄВРОПАРЛАМЕНТУ

На XXVII  сесії Сокальської районної ради V скликання, яка відбулася 26 березня цього року, було прийнято звернення до Європейського парламенту. В ньому, зокрема, сказано, "Ми, депутати Сокальської районної ради, звертаємось до Європарламенту щодо ухваленої 25 лютого 2010 року Резолюції, пункт 20 якої засуджує Указ Президента Віктора Ющенка про присвоєння Голові Проводу ОУН Степанові Бандері звання Героя України.
 

Вважаємо, що дане рішення не має жодного історичного чи правового підгрунтя, базується виключно на наклепі про так звану "співпрацю" ОУН з нацистською Німеччиною, яким свого часу комуністична пропаганда таврувала національно-визвольний рух в Україні…".

ВІДПОВІДЬ З ЄВРОПАРЛАМЕНТУ

Сокаль-Брюссель

Шановний Пане Солодяк!
 

Дякуємо Вам за Ваш лист від 13 квітня 2010 р., адресований Європейському Парламенту, стосовно резолюції щодо України, прийнятої Європейським Парламентом 25 лютого 2010 року. Президент прийняв до уваги Вашу точку зору й висловлені Вами міркування й хотів би подякувати Вам за Вашу зацікавленість роботою Європейського Парламенту з питань України. Оскільки я є головою Делегації Європейського Парламенту до Комітету з парламентського співробітництва між ЄС і Україною, Президент попросив мене відповісти на Ваш лист від його імені.
 

Мені б хотілося, щоб Ви прийняли до уваги той факт, що Європейський Парламент, в повному обсязі своїх повноважень, є представницьким органом усіх європейців і складається з парламентаріїв, що представляють 27 країн-членів Європейського Союзу. Як такий, він є дуже складним і різноплановим органом, де стикаються погляди більш ніж ста політичних партій, а також людей різних культур і прагнень із надзвичайно багатою, але й водночас трагічною історією. Таке різноманіття часом призводить до прийняття резолюцій, які відбивають критичні погляди на дуже чутливі й суперечливі питання.
 

Резолюція, на яку Ви посилаєтесь у Вашому листі, є політичною декларацією і повинна розглядатись у наступному контексті: Європейський Парламент визнає Україну як стратегічно важливого сусіда Євросоюзу та очікує від неї більшої рішучості на шляху до Європейської інтеграції, а також інтенсивної співпраці з ЄС в рамках Європейської політики сусідства.
 

Щиро Ваш, Павел Коваль.
 

Додаток: Текст резолюції Європейського Парламенту щодо України від 25 лютого 2010 року.
 

EUROPEAN PARLIAMENT
 

Олег Солодяк, голова районної ради, вул. А. Шептицького № 26, 80000, м. Сокаль, Україна.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!