Головна / З сесії райради / У Львівській області відбувся «круглий стіл»

У Львівській області відбувся «круглий стіл»

За ініціативи Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області відбувся «круглий стіл», у роботі якого взяли участь представники громадських організацій та бізнесструктур Сокальщини. 

Насамперед в. о. начальника Сокальської ОДПІ Михайло Шайнер ознайомив присутніх з оперативними даними щодо підсумків роботи Сокальської ОДПІ за січень-квітень 2015 року та основні напрямки діяльності інспекції на майбутнє. Він закцентував увагу, що перед органами ДФС України стоять стратегічні цілі, зокрема, забезпечення стабільного та ритмічного наповнення бюджетів усіх рівнів, удосконалення податкової системи та механізму адміністрування податків і зборів, стимулювання інвестиційного клімату, створення рівних конкурентних умов для платників податків, неупереджене застосування норм чинного законодавства, забезпечення умов щодо упередження корупційних проявів з боку посадових осіб служби. Водночас, як зазначив в. о. начальника об’єднаної державної податкової інспекції, Державною фіскальною службою України взято курс на перетворення відомства з фіскального органу на сервісну службу. 

Під час зустрічі присутніх ознайомлено із запровадженням мораторію на 2015 та 2016 роки на перевірки малого бізнесу та повідомлено, у яких випадках обмеження на їх проведення не поширюється.

Михайло Шайнер ознайомив присутніх зі своєю біографією, особливу увагу звернувши на трудову діяльність та участь у громадському житті. 

Представники Громадських організацій «Народне слово», «Сокальська Варта», «Антикорупційне бюро Сокальщини», та ТзОВ «АРОПЛАСТПЛЮС», цікавились у доповідача станом надходжень до бюджету акцизного податку в цілому та безпосередньо від продавців нафтопродуктів, його баченням співпраці з громадськістю та бізнесом, перспективою лобіювання чиїхось інтересів, сприянням залучення інвестицій, у тому числі іноземних, в розвиток району, реалізацією податковою інспекцією мораторію на проведення перевірок суб’єктів господарювання. 

На що М. Шайнер відповів, що в майбутньому він лобіюватиме лише інтереси держави, робота інспекції є і буде прозорою та відкритою для суспільства та громадськості, побажання та зауваження бізнесу будуть враховуватися у діяльності інспекції, а її керівництво, зокрема він особисто, завжди готовий до конструктивного діалогу з представниками бізнесструктур та громадських організацій. Ні про який адміністративний тиск на суб’єктів господарювання та втручання у їхню діяльність з боку посадових осіб Сокальської ОДПІ не може й бути мови, а перевірки малого бізнесу здійснюватимуться лише згідно з чинним законодавством. Також в. о. начальника Сокальської ОДПІ зазначив, що інвестори, які принесуть користь і суспільству, і бюджету, завжди знайдуть підтримку з його боку. 

Присутні також обговорили питання сплати до бюджету податків та зборів бюджето-утворюючими підприємствами району – ДП «Львіввугілля», ПАТ «Шахта «Надія», ВАТ «Львівська вугільна компанія» та перспективи списання цим підприємствам безнадійних боргів. 

За результатами засідання «круглого столу» присутні прийняли рішення: рекомендувати органам місцевої влади включати в склад комісій по контролю за адмініструванням акцизного податку, які створюватимуться при місцевих органах виконавчої влади, представників громадських організацій; робочі зустрічі представників Сокальської ОДПІ за участю широких кіл громадськості та платників податків проводити не рідше одного разу в квартал. Наступну зустріч у такому форматі провести у липні цього року; рекомендувати голові Сокальської РДА О. Кожушку погодити кандидатуру М. Шайнера на призначення його на посаду начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

Надія МУДРАК, головний державний інспектор з питань комунікацій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!