Головна / З сесії райради / Відозва до Українського народу щодо загрози державності України у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Закону України «Про засади державної мовної політики»

Відозва до Українського народу щодо загрози державності України у зв’язку з ухваленням Верховною Радою України Закону України «Про засади державної мовної політики»

Рубікон перейдено! Третього липня Партія регіонів, комуністи та Народна партія у безпрецедентно незаконний спосіб проголосувавши законопроект «Засади мовної політики», посягнули на душу народу і єдиний гарант незалежності держави – мову. Паралельна мова – це паралельна держава на тій самій території, а отже, неминучий антагонізм між окупованим та окупантом. Щоб знищити українців в Україні, треба знищити їхню мову.

Звертаємося до Президента України, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України з вимогою зупинити брутальний процес руйнування основи Української Держави.

Вимагаємо від керівництва Сокальської районної державної адміністрації дати публічну оцінку подіям 3го липня, звернутися до Президента України з вимогою не підписувати українофобський закон або подати у відставку зі своїх посад.

Закликаємо громадськість бойкотувати окупаційні установи, посадовців, членів прорежимних партій, а також бути готовими до виїзду до Києва для участі в акціях протесту та відстоювання своїх прав.

Задля власного мовного дому і незалежної соборної Української Держави мобілізуймося на безстрокові акції протесту. Зберімося разом, аби засвідчити панування на власній землі, неспинність нашої боротьби та втіленість у власній мові!

Ми – нація, що завжди знаходила сили на повстання у час найбільшої суспільної темряви. Ми прийняли виклик українофобів і неминуче їх поборемо.

Ставаймо на захист своєї мови, своєї держави, своєї свободи! Врятуймо мову – мова врятує нас!

Прийнято на ХІІІ позачерговій сесії Сокальської районної ради VІ скликання 5 липня 2012 року

Загрузка...

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!