З сесії райради

Заступник голови Сокальської райради взяв участь в антикорупційному тренінгу

25 вересня у Львові для представників уповноважених підрозділів пройшли тренінги на тему «Правові аспекти організації роботи із запобігання корупції» та «Електронне декларування». Захід був організований Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки експертів Програми розвитку ООН в Україні.

Більш як 90 представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з чотирьох областей України: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської, взяли участь у тренінгах.  Серед запрошених був і заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

Дане навчання мало на меті формування однакових підходів застосування норм антикорупційного законодавства працівниками державних органів та посадовими особами місцевого самоврядування, підвищення професійного рівня та правової свідомості.

Учасники вивчали питання засад антикорупційної політики, електронного декларування та основних аспектів діяльності з питань запобігання та виявлення корупції , державних гарантій захисту викривачів, організації роботи з повідомлення про корупцію, порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад із підвищеним корупційними ризиком, особливості застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю. .

Після завершення тренінгів присутні пройшли оцінювання у формі тестування. При успішному складанні іспиту, учасник отримував сертифікат про проходження навчання з  питань, пов’язаних із запобіганням корупції.  Серед кращих, хто склав тести, був  Василь Бойко, який і отримав відповідний сертифікат.

Голос Сокальщини на GoogleNews