Головна / З сесії райради / Вибороли своє право на безпечне довкілля

Вибороли своє право на безпечне довкілля

Жителі селища Жвирка не на жарт були схвильовані інформацією про можливе будівництво шкідливого підприємства поблизу їхніх домівок. Про це розповіла депутат Сокальської районної ради від ВО «Свобода» Ірина Здерка.

За її словами, «зацікавлені інвестори» вже вкотре намагаються отримати позитивне рішення Жвирківської селищної ради для розгортання своєї діяльності на її території. Як кажуть інвестори, вони мають намір створити асфальтний завод, хоча назва їх досить красномовна – «Українська компанія з переробки відходів». Життя з екологічно небезпечним сусідом дуже непокоїть жителів Жвирки, адже вони хочуть дихати чистим повітрям та пити якісну воду.

7 листопада відбулась позачергова сесія Жвирківської селищної ради, на якій розглядалося питання «Про відхилення намірів Української компанії з переробки відходів щодо реконструкції асфальтного заводу». На сесії були присутні представники інвестора, органів місцевої влади, депутат Сокальської районної ради від ВО «Свобода» Ірина Здерка разом зі свободівцями та чисельною громадою селища. Після довгих та гарячих дебатів, депутати, прислухавшись до думки громади селища, все таки проголосували за відхилення намірів інвестора.

«Знаковим є те, що у цей непростий день жителі нашого селища своєю волею та завзяттям відвернули від себе небезпеку. Заради майбутнього громади Жвирки, їхніх дітей та онуків, свободівці й надалі допомагатимуть протистояти екологічним загрозам, що виникатимуть на Сокальщині», – підсумувала Ірина Здерка.

Інформація надана фракцією ВО «Свобода» у Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!