З сесії райради

Заява про створення Сокальського районного Комітету опору диктатурі

Ми, представники політичних партій та громадських організацій Сокальщини, висловлюємо своє глибоке занепокоєння та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні. Наше хвилювання і справедливе обурення викликають факти використання державною владою судів, прокуратури та міліції для боротьби з політичними опонентами. Тотальне переслідування представників опозиції стає фірмовим стилем діючої центральної влади. Її жертвами стають як звичайні громадяни, так і політики, за якими стоять мільйони виборців. І не має значення, кого переслідує влада  учасників «Податкового майдану» чи лідерів провідних опозиційних партій  кожному громадянину зрозуміло, що мова йде не про встановлення істини та покарання винних, а лишень про помсту і знешкодження політичних конкурентів на майбутніх парламентських та президентських виборах.

Сьогодні в Україні фактично ліквідована демократія і оголошена диктатура. Президент та його команда не пройшли випробування владою. Вони не змогли поставити інтереси суспільства та держави вище, аніж власні інстинкти помсти, страху, вседозволеності, заздрості. Вони здають національні інтереси, руйнують економіку, встановлюють тотальну корупцію, нищать українські цінності, фальсифікують українську історію. Вони не в змозі керувати європейською державою. Але для того, щоб зберегти демократичне право українців обирати та змінювати владу, уже сьогодні усі мусимо докласти максимум зусиль, щоби не дати встановити в Україні режим тотальної диктатури, відібрати наше право вільного політичного вибору, право на власну думку.

Правлячий режим чітко демонструє: усі незгодні будуть репресовані. Якщо ми не зупинимо процес сповзання до диктатури вже зараз, то вже за короткий час може бути запізно: ми втратимо свої права, своє майбутнє, свою державу.

В ситуації, що склалася, нагадуємо правлячому режиму статтю 5 Конституції України, згідно з якою «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є  народ… Ніхто не може узурпувати державну владу».   

Ми, представники різних політичних сил та громадських організацій, заявляємо про нашу єдність в рішучому опорі диктатурі і проголошуємо про створення Сокальського районного Комітету опору диктатурі з метою координації зусиль по опору правлячому антиукраїнському режиму та для координації подальшої діяльності.

Єдина мова, на яку зважає ця влада  це консолідована сила народу. Разом захистимо наші права, разом не дамо знищити демократію!
Звертаємось до всіх українців із закликами: «Не будьте байдужими!», «Не бійтеся!».

Нас мільйони – їх одиниці. Перемога буде за нами!

Голос Сокальщини на GoogleNews