Головна / З сесії райради / Звернення депутатів Сокальської районної ради Львівської області

Звернення депутатів Сокальської районної ради Львівської області

Прем’єрміністру України Азарову М. Я.
Міністру закордонних справ України Грищенко К. І.
Голові Львівської обласної ради Панькевичу О. І.
Голові Львівської обласної державної адміністрації Костюку М. Д.

З В Е Р Н Е Н Н Я
депутатів Сокальської районної ради Львівської області

Львівська область  одна з тих областей України, що готуються приймати учасників і гостей чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012". В рамках обласної регіональної Програми з підготовки та проведення "Євро 2012" в межах території Сокальського району передбачено будівництво під’їзної дороги до нового міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон "Угринів-Долгобичів", реконструкцію та ремонт дороги Львів-Червоноград-Долгобичів, модернізацію і створення сучасної інфраструктури.

Для Сокальського району – це зобов’язання до розвитку відповідної інфраструктури, відкриття можливостей для залучення інвестицій, створення нових робочих місць, зростання доходів до бюджетів усіх рівнів, розширення транскордонної співпраці. Сокальська районна рада та районна державна адміністрація усвідомлюють відповідальність та проводять значну роботу по вирішенню суспільних проблем, пов’язаних з відкриттям MAПП "Угринів-Долгобичів". Підготовлено відповідну документацію, оголошено аукціони для продажу земельних ділянок, необхідних для здійснення проектів будівництва придорожнього сервісу та інфраструктури. З польської сторони на 90% зведено інфраструктурні об’єкти, необхідні для забезпечення діяльності МАПП "Долгобичів-Угринів".

Однак до сьогодні однією з найвагоміших проблем в реалізації заходів, що передбачені Програмою соціально-економічного розвитку Львівської області на 2011 рік, регіональною програмою по підготовці та проведенню у м. Львові "Євро2012", є питання реконструкції та капітального будівництва 8 км під’їзної дороги до майбутнього пункту пропуску.

Враховуючи вищенаведене, депутати Сокальської районної ради звертаються з проханням забезпечення фінансування реконструкції та капітального будівництва 8 км під’їзної дороги до міжнародного автомобільного пункту пропуску "Угринів-Долгобичів" до відкриття "Євро 2012".    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!