Головна / З сесії райради / Звернення Сокальської райради до Президента України, ВРУ та Кабміну про припинення міліцейського свавілля над політичними опонентами

Звернення Сокальської райради до Президента України, ВРУ та Кабміну про припинення міліцейського свавілля над політичними опонентами

З В Е Р Н Е Н Н Я

до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою припинити міліцейське свавілля над політичними опонентами

Сокальська районна рада висловлює рішучий протест у зв’язку з перетворенням правоохоронних органів у знаряддя режиму для розправи над політичними опонентами, економічними конкурентами, а  головне  будь яким громадянином України, який стає на захист своїх національних та соціальних прав.

Понад рік президентської влади Віктора Януковича засвідчив, що для свого утвердження режим застосовуватиме будьякі засоби, зокрема й незаконні. Перетворення міліції під керівництвом Анатолія Могильова в каральний орган режиму  чи не основний із цих засобів, про що свідчить безліч фактів.

Знаковою в цьому ряду стала провокативна поведінка міліції під час ратифікації зрадницьких "харківських угод", коли до громадян, які в законний спосіб протестували проти здачі національного суверенітету, МВС застосувало спецзасоби  кийки і сльозогінний газ. Уже тоді режим за допомогою міліції намагався розправитися з політичними опонентами: було порушено кримінальну справу, слідчі допитали сотні українських патріотів у всій Україні. Прикриваючись боротьбою з корупцією, влада ініціює масове притягнення до кримінальної відповідальності учасників акцій протесту проти українофобських дій режиму, зокрема організаторів акцій протесту підприємців.

Правоохоронні органи здійснили показові репресії до українських патріотів, які протестували проти реставрації сталінізму та незаконного встановлення погруддя совєцькому диктаторові Сталіну в Запоріжжі. Політичний характер має й утримання в СІЗО двадцятилітньої студентки Ганни Сінькової за ненасильницьку мистецьку акцію, якою вона протестувала проти фарисейства режиму щодо ветеранів війни.

Ще одним прикладом міліцейського свавілля стали вбивства у відділках міліції, найбільш резонансне з них  вбивство київського студента Ігоря Індила у Шевченківському райуправлінні МВС міста Києва 18 травня 2010 року. Майже через рік, у квітні 2011 року, суд скерував кримінальну справу на додаткове розслідування. Рятуючи сумнівну "честь мундира", міліція ретельно перешкоджає розслідуванню цієї та інших подібних справ.

Свідченням перетворення правоохоронних органів у знаряддя політичних репресій стали розправи над політичними опонентами. Цинічне і брутальне поводження з ексміністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, до якого, всупереч Конституції України, не допускали родичів, адвокатів і лікарів. Насильне годування, до якого вдалася адміністрація СІЗО після того, як Юрій Луценко оголосив голодування, фактично є тортурами, використання котрих заборонено Конституцією. Це все роблять з людиною, яка не засуджена жодним судом.

Події у Львові 9 травня 2011 року засвідчили, що заради політичних цілей міліцейське начальство може і, головне, буде нехтувати Конституцією і законами України, топтати рішення судів та брутально принижувати громаду, а до тих, хто буде цьому протистояти, безжально застосовуватимуть спецзасоби.

Враховуючи викладене, Сокальська районна рада вимагає припинити політичні репресії та відправити у відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова  як відповідального за міліцейське свавілля в Україні,

Прийнято на V сесії Сокальської районної ради VI скликання 19 травня 2011 року.

ЯК ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗВЕРНЕННЯ

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!