Головна / Результати виборів / Iгор Дацюк від КУН-у – Голова Сокальської районної Ради

Iгор Дацюк від КУН-у – Голова Сокальської районної Ради

1 грудня перша сесія VI скликання Сокальської районної ради продовжила свою роботу. Згідно з порядком денним розпочалися вибори керівників районної ради. На голову районної ради було запропоновано три кандидатури  Ігоря Дацюка (Конгрес українських націоналістів), Романа Запісоцького (ВО "Свобода") та Василя Бойка ("За Україну!"). Кандидати коротко розповіли про себе, свої політичні переконання, а також запропонували присутнім коло питань, які на їх думку, є найбільш актуальними для розвитку району та покращення соціальноекономічного становища громади Сокальщини. Потім відбулося таємне голосування. У сесійній залі були присутні всі 74 депутати.

Голоси розподілилися так: за Ігоря Дацюка проголосувало 45 депутатів, за Романа Запісоцького  21 і за Василя Бойка  8. Отже, головою Сокальської районної ради став Ігор Дацюк, котрий склав присягу і подякував присутнім за довіру.

Потім голова районної ради Ігор Дацюк запропонував кандидатуру заступника голови районної ради Володимира Чуба ("Фронт змін"), за якого шляхом таємного голосування проголосувало 55 депутатів. Керівників новообраної районної ради привітали голова райдержадміністрації Микола Мисак, котрий сподівається на плідну співпрацю, а також голова районної ради V скликання Олег Солодяк, який коротко розповів про роботу депутатського корпусу і побажав успішної праці на благо громади нинішнім депутатам і їх очільникам.

Після перерви депутати обрали голів десяти постійних депутатських комісій: з питань регламенту та депутатської етики  Ореста Пурського (КУН), з питань законності і правопорядку  Володимира Фіялу (ВО "Свобода"), бюджетної  Сергія Костюка ("Фрон змін"), з аграрних питань  Романа Шевчука ("Фронт змін"), з питань промисловості і підприємництва  Романа Сташкевича ( "Фронт змін"), з питань освіти і культури  Володимира Рехліцького (КУН), з питань охорони здоров"я  Сергія Касяна (КУН), з питань праці та соціального захисту  Анатолія Василишина (ВО "Батьківщина"), з питань екології та надзвичайних ситуацій  Михайла Веклина ("Наша Україна"), з питань ЗМІ та зв"язків з громадськістю  Богдана Шклянку (ВО "Свобода").

Також обрано робочу групу з представників усіх політичних сил, які є представлені у Сокальській районній раді, для підготовки регламенту сесій районної ради VI скликання.

Оксана ПРОЦЬ

Фото автора.            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!