Головна / Результати виборів / Обрано заступників Голови міської ради Сокаля, виконавчий комітет

Обрано заступників Голови міської ради Сокаля, виконавчий комітет

25 листопада продовжила роботу I сесія Сокальської міської ради VI демократичного скликання. Нагадаю, що на попередньому засіданні, яке відбулося 17 листопада, каменем спотикання між депутатами стали розходження щодо призначення на посади заступників міської ради та секретаря, а також кількісного складу постійних депутатських комісій та профілю їх діяльності.

У другому пленарному засіданні взяли участь 35 депутатів із 36 обраних.

Міський голова Богдан Зарічний, що головував на сесії, оголосив порядок денний, який більшістю депутатів прийняли за основу. Ключовими на сесії стали питання щодо обрання секретаря міської ради та двох заступників, кандидатури яких відповідно до чинного законодавства вніс міський голова. Богдан Зарічний запропонував обрати на посаду секретаря міської ради члена ВО "Свобода" Остапа Климчука, 1977 року народження, який працює головним спеціалістом Сокальської районної виконавчої дирекції Львівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Голосування з даного питання проходило в таємному режимі, як цього вимагає Закон. Після цієї процедури, голова лічильної комісії Єлизавета Цар поінформувала депутатів про підсумки голосування. За кандидатуру Остапа Климчука проголосували 32 депутати. І його затвердили на цій посаді. Потім обрали заступників міського голови. Ним став Олег Олійник, який раніше працював начальником відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури управління економіки Сокальської РДА.

А от заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради депутатський корпус обрав не одразу, а лише згодом, коли міський голова запропонував на цю посаду депутата від районної партії КУН Вадима Кондратюка, 1981 р. н. Б. Зарічний привітав заступників та секретаря з обранням на посади та висловив побажання, щоб вони професійно й відповідально ставилися до своїх обов’язків та сумлінно працювали на благо сокальської громади.

Згодом на сесії створили шість постійних комісій міської ради та затвердили їх персональний і кількісний склад, а саме: з питань депутатської етики, регламенту та законності, правопорядку та місцевого самоврядування; підприємництва, промисловості, охорони навколишнього середовища, побутого та торговельного обслуговування населення, транспорту і зв’язку; бюджету і економіки; соціальноекономічного розвитку, житловокомунального господарства, регулювання тарифів, благоустрою, контролю за виконанням об’єктів комунальної власності та приватизації; архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин; охорони здоров’я, соціального захисту і праці, освіти, культури, фізичної культури та спорту і молоді. Також було затверджено положення про постійні комісії. Їх очолюватимуть Ігор Сидор, Андрій Маковський, Юрій Чабан, Святослав Полянчук, Валентина Михайлевич. Гостра дискусія “розгорілася” між народними обранцями за посаду голови комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин. Голоси депутатів розділилися між двома кандидатам  Юрієм Товарянським ("за" 18) з ВО "Свободи" та Віктором Зіньківим ("за" 16) з ПП "Фронт змін". Забракло одного голосу, щоб обрати голову комісії. Відтак це питання залишилося відкритим до наступної сесії.

Також депутати міської ради затвердили склад міськвиконкому в кількості 15 чоловік. Крім міського голови, його заступників та секретаря до нього увійшли: Ганна Якимець  заступник начальника відділу контролю забудови території №1 інспекції Держархбудконтролю, Андрій Кінах  приватний підприємець, депутат обласної ради, Павло Савчук  начальник Сокальського УЕГГ, Лев Саврук  приватний підприємець, Василь Сорочук  головний редактор газети "Голос знад Бугу", Мар’яна Яремчук  менеджер БФ "Карітас-Сокаль", Олег Дещиця  голова асоціації перевізників Сокальщини, Петро Романюк  головний спеціаліст, юрисконсульт управління Держкомзему у Сокальському районі, Марія Шамборовська  директор МВВ ПП "Ніка". З приводу двох інших кандидатур виникла гостра дискусія і їх вирішили дообрати на наступній сесії.

Далі народні обранці заслухали звіт робочої групи з підготовки проекту регламенту Сокальської міської ради. Депутат Віктор Бондар, який доповідав з даного питання, відзначив, що у проекті регламенту Сокальської міської ради, який запропонували депутати від ВО "Свободи", є "раціональне зерно" і запропонував прийняти даний проект регламенту за основу, а в подальшому допрацювати його згідно з чинним законодавством. За це проголосували 27 депутатів.

На сесії був присутній голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак. Він привітав депутатів із їх обранням та побажав, щоб вони виправдали довіру виборців, подякував за конструктив і бажання працювати, бо нині дуже важливо, щоб міська рада була дієвою і працювала, як належиться, приймала легітимні рішення. Часу мало, уже нині треба працювати над бюджетом на 2011 рік. У райцентрі є багато проблем, які потрібно вирішувати. М. Мисак запевнив, що райдержадміністрація налаштована на співпрацю з виконавчим комітетом Сокальської міської ради та депутатським корпусом, яка має бути прозорою та відкритою.

Далі депутати розглянули передостаннє питання: "Про відміну рішень виконавчого комітету Сокальської міської ради №386 від 2 листопада 2010 р. "Про затвердження Акту комісії по безхозних відходах та прийняття на баланс міської ради безхозних відходів виробництва ВАТ "Сокальський завод хімічного волокна" та №387 від 2 листопада 2010 р. "Про реалізацію відходів виробництва ВАТ “Сокальський завод хімічного волокна”. Під час обговорення вони дійшли згоди, що для того, щоб усвідомлено відмінити попередні рішення, треба детально розібратися у цій справі і належно оцінити проблему, яка виникла. Тому це питання віддали на доопрацювання депутатським комісіям.
У "різному" депутати виступили із повідомленнями про утворення таких депутатських фракцій: Всеукраїнське об’єднання "Свобода"  голова Юрій Товарянський і Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"  голова Роман Пашковський. Депутат Єлизавета Цар зачитала заяву громадян, які проживають на вулиці Тартаківській, і просять навести порядок з рухом транспорту на перехресті вулиць Тартаківська та Шашкевича.

По завершенні розгляду питань порядку денного, до присутніх звернувся Сокальський міський голова Богдан Зарічний, який подякував депутатам за хоч конструктивну, але плідну роботу на пленарному засіданні. Відтак I сесія шостого демократичного скликання завершила свою роботу.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!