Результати виборів

Перегорнуто чергову сторінку в історії України – позачергові вибори до Верховної Ради України

Вибори, на які покладено багато сподівань та надій.

Як керівник окружного штабу політичної партії «Народний фронт» та кандидат в депутати до Верховної Ради України, була майже у всіх селах та містах округу. В активі – сотні зустрічей, тисячі цікавих людей, колективів. Робочий щоденник заповнений завданнями, отриманими від громади. Та і загалом, від влади, політиків чекають не подачок, а рішучих дій до виведення країни з кризи, впровадження реформ, якісних кадрових змін на місцях.

Результати виборів по 124 округу – це оцінка роботи нашої команди. За підсумками підрахунку голосів у ЦВК, серед партій ПП «Народний фронт» отримала першість – 32.84% голосів, як кандидат, я отримала другий результат – а це 14.1% голосів. Це висока довіра та відповідальність.
Щиро дякую громаді Сокальщини, міста Червонограда за висловлену довіру та підтримку. Дякую всім виборцям, краянам, насамперед тим, хто віддав свій голос за мене. Своїй команді, працівникам штабів, агітаторам, довіреним особам – за спільну роботу, представникам ЗМІ Сокаля та Червонограда – за співпрацю. Усім, хто долучився до команди «Народного Фронту» під час виборчої кампанії. Особлива подяка найближчим – сім'ї, родині, друзям.

Я побувала майже у кожному населеному пункті нашого округу й щоразу пересвідчувалась у мудрості та далекоглядності простих людей. Вони втомились від популізму та порожніх гасел політиків, вони не купуються за мішок гречки чи жменю срібняків. Людям потрібні конкретні дії. Кожна громада доручила чимало завдань, які потрібно вирішити. І як депутат Львівської обласної ради вже сьогодні проводжу робочі зустрічі щодо їх вирішення. Я не забуду жодного завдання, яке мені доручили громади під час виборчої кампанії. Ви повірили в мене та у мою команду, почули і зрозуміли нас, підтримали те бажання змін та реформ, що ми запропонували. Усвідомлюю свою відповідальність за задеклароване, а тому ще активніше працюватиму на місцевому рівні.

Від імені прем’єрміністра України Арсенія Яценюка дякую всім за те, що прийшли, проголосували, дали мандат довіри політичній партії «Народний фронт», яка отримала найбільше голосів на рівні України та в нашому окрузі. Перед кожною людиною, яка прийшла і проголосувала, ми несемо персональну відповідальність.

Основний результат цих виборів – це об’єднання людей, які мають спільні цілі. В кожній громаді є люди, яким не байдуже. Ми формуємо та укріплюємо команду ПП «Народний фронт», запрошуємо однодумців, молодь, активістів, які готові чесно та віддано працювати для своїх громад.

Тільки спільна робота політиків, громадськості, влади – не розділена партійними прапорами, а об’єднана національною ідеєю, забезпечить впровадження реформ, європейських стандартів життя, зупинить війну та поверне Україні Крим і Донбас.

Ще раз дякую за довіру. Результати виборів для мене є лише стимулом для подальшої роботи та підтвердженням правильності цілей та напрямків діяльності.

З повагою, Ганна КОСТЮК, депутат Львівської обласної ради.
ГОЛОВНЕ – ВИБОРИ ВІДБУЛИСЯ. ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ!          

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.