Результати виборів

Володимир Чуб: Маю чіткий план і стратегію, які зумію реалізувати при Вашій допомозі

Звернення до виборців

Я, Чуб Володимир Петрович, зареєстрований кандидатом на посаду голови Сокальської міської об’єднаної територіальної громади під № 5 та в територіальному виборчому окрузі № 2 першим у списку.

На вибори йду разом з однодумцями ВО «Свобода», щоб розвивати Сокальську ОТГ. В нашій команді від Львова до віддаленого села району однодумці, в кожного з яких своя історія успіху. Це прості українці, які міцно об’єднані однією думкою – ми маємо право гідно себе почувати і достойно жити на СВОїй БОгом ДАній землі.

Маю достатній життєвий і управлінський досвід, щоб організувати управління в міській ОТГ. Керував різними підрозділами та підприємствами в бізнесових структурах, освітній сфері. Всюди, де працював, спільно з колективами домагався вагомих результатів.
В місцевому самоврядуванні пропрацював 5 років на посаді заступника голови Сокальської районної ради з 2010 по 2015 рік. Був ініціатором конкурсу мікропроектів та куратором проектів програми ЄС/ПРООН у Сокальському районі, які успішно реалізовані в громадах Варяжа, Волиці, Савчина,Тартакова і багатьох інших. В часи Майдану та Революції Гідності був членом штабу національного спротиву та організатором акцій у Сокальському районі та відповідав за зв’язок із штабом в Києві.

Все своє життя боровся за законність та справедливість. Ніколи не поєднував владу з бізнесом, не займався відмиванням коштів, не приймав участі в корупційних схемах, не брав хабарів.

Готовий до самопожертви, йду після перерви знову у владу, щоб спільно з громадою будувати наше справедливе і гідне життя, оскільки те що діється в районі в догоду «місцевих князьків та кланів» має відійти в минуле.

Ставлю перед собою завдання:
– привести у владу патріотів, які прагнуть до справедливого врегулювання життя громади та мають бажання служити людям;
– допомогти людям, втомленим від свавілля теперішніх можновладців та безвихіддя, повірити в себе, в свої можливості змінити існуючу систему влади в інтересах більшості;
– забезпечити сталий і рівномірний розвиток всіх населених пунктів, які об’єднані в Сокальську міську територіальну громаду;
– реалізувати цінності Майдану та Революції Гідності в дійсність.

Для цього маю чіткий план і стратегію, які зумію реалізувати при Вашій допомозі в ім’я героїв Небесної сотні та всіх загинувших за волю України та гідне життя українців.

Звертаюсь до всіх виборців Сокальського району та зокрема виборців територіального виборчого округу № 2 за підтримкою 25 жовтня 2020 року.

Голосуйте за «Свободу» та Чуба Володимира Петровича.

Слава Україні. Героям слава!

Звернення до виборців
Я, Чуб Володимир Петрович, зареєстрований кандидатом на посаду голови Сокальської міської…

Опубліковано Володимиром Чубом Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.