Результати виборів

Вибори 2020: Про утворення виборчих округів на території Сокальської міської ради Червоноградського району

5 вересня, в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня

Сокальська територіальна виборча комісія 06 вересня 2020 року визначила три виборчі округи з перших виборів депутатів Сокальської міської ради Червоноградського району 25 жовтня 2020 року:

Округ № Межі – населені пункти Кількість виборців
1 Сокаль 14857
2 села: Пісочне, Шихтари, Старгород, Тудорковичі. Войславичі, Угринів, Ниновичі, Нісмичі, Хоробрів. Ульвівок. Теляж, Трудолюбівка, Перетоки, Скоморохи, Ромош, Стенятин, Роятин, Ільковичі, Свитазів. Равщина. Суховоля.

Забужжя, Конотопи. Опільсько, Бояничі. Гатківка. Варяж. Лубнівка, Русин. Лешків, Гута. Савчин. Жвирка. Завишень

14463
2 села: Боб’ятин. Лещатів, Ганівка. Шарпанні. Лучиці. Матів, Залижня, Смиків. Бодячів, Шпиколоси. Княже, Фусів, Перв’ятичі. Спасів, Переспа, Зубків, Волиця. Комарів. Копитів, Тартаків. Борок, Романівна, Горбків. Поториця, Велике.

 

10397

У територіальних громадах з кількістю виборців у 10 тисяч депутатів сільської, селищної, міської ради обиратимуть за мажоритарною системою в багатомандатних виборчих округах. У кожному такому окрузі при цьому може бути обрано не менше двох і не більше чотирьох депутатів.

У територіальних громадах з кількістю виборців 10 тисяч і більше депутатів обиратимуть за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій у територіальних виборчих округах, на які поділяється єдиний багатомандатний виборчий округ.

В бюлетенях будуть вказані не лише партії, але і список кандидатів від кожної політсили, за яких також можна віддати голос.

Ще одна особиливість – запровадження гендерних квот: не менше 40% представників однієї статі в списку партії, тобто серед 5 кандидатів має бути щонайменше дві жінки.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews