Ванна кімната. У цьому приміщенні ми найшвидше прокидаємося, коли вмивалися вранці. Тут ми найкраще відновлюємо свої сили після важкого робочого дня, коли нежімся у ванній або приймаємо душ.
Незалежно від того, чи потрібно нам збадьоритися або, навпаки, відпочити, для цього нам буде потрібно змішувач — сантехнічне пристрій для подачі й регулювання води. А от як вибрати підходящий змішувач для ванної — завдання непросте, але дуже цікава. На сайті Santechshara в розділі «Смесители для ванной» ви зможете знайти великий вибір змішувачів по доступним цінам. На сторінках інтернте-магазину ви можете вибрати змішувачі для ванної різних виробників. Також варто переглянути розділ «Акції».
Вибираючи змішувач для ванної, одні звертають увагу на відповідність змішувача дизайну приміщення, для інших першорядне значення має низька ціна, треті ж просто беруть першу-ліпшу на ринку модель змішувача.
Давайте спробуємо спільно вибрати той змішувач, який підійде для вас виходячи з ваших уподобань.
Види змішувачів по конструкції
Двохвентильні — класичний варіант змішувачів для ванної кімнати. За зовнішнім виглядом це кран і 2 ручки: одна для гарячої, друга — для холодної води.
Переваги: дуже точний результат, т. Е. Одержання саме того натиску і температури, які ви хотіли; економну витрату води.
Недоліки: велика кількість дій для досягнення оптимальної температур і натиску води; часта заміна гумових прокладок.
Одноважільні — найпопулярніший метод управління. Оснащується 1 ручкою, яка визначає подачу всіх видів води.
Переваги: простота і зручність в експлуатації; великий вибір змішувачів по дизайну; автоматичне регулювання потужності струменя і температури; легкий монтаж.
Недоліки: частий вихід з ладу картриджа змішувача; незручна настройка комфортної температури.
Термостатичні — недавно з’явився на ринку механізм. Зовні це кран і панель з 2 рукоятками, перша з яких включає або вимикає воду, а друга — регулює температуру.
Переваги: стильний дизайн; захист від опіків або переохолоджень; комфорт і безпеку.
Недоліки: залежність температури води від тиску потрапляє в змішувач води; відносно висока вартість.
Сенсорні (безконтактні) — автоматичне включення без ручного контакту. Зовні являють собою звичайний кран без важелів і вентилів.
Переваги: відсутність проблеми незакритого крана; приємні відчуття при експлуатації; можливість вразити гостей наявністю такого нестандартного змішувача.
Недоліки: під час прийняття ванни необхідно відключати функцію сенсора; дорожнеча; недоцільність застосування сенсорного змішувача у ванній кімнаті квартири.
Типи змішувачів за матеріалом виготовлення
Латунний. Мабуть, самий кращий варіант поряд з хромом. У щоденному використанні це дуже зручний матеріал. Безпечний для здоров’я, не боїться корозії і володіє хорошою надійністю.
Пластмасовий. Головна перевага — доступна ціна. Також змішувачі із пластику легкі. Проте якість деталей навряд чи може задовольнити навіть самого невередливих покупця. Та й зовнішній вигляд укупі з швидким покриттям подряпинами і зміною первинного кольору не є плюсами пластика.
Хром. На поверхні хрому не розмножуються мікроорганізми. Осінь надійні у використанні. Чудово підходить фактично для будь-якого інтер’єру.
Нікель, золото, бронза, легована сталь. Всі ці матеріали за якістю і надійності знаходяться між латунню / хромом і пластиком.
Виробники
Ми не будемо перераховувати повний список виробників. Виділимо ті бренди, які ви завжди зможете знайти в магазинах компанії ОМА і якість яких у нас не викликає жодних сумнівів.
Це бренди Rubineta, Armatura, Invena, Slovarm. Кожен з них пропонує безліч власних моделей змішувачів в різних цінових категоріях.
При остаточному виборі змішувача для ванної постарайтеся не купувати найдешевший варіант. Безумовно економія — це чудово, але економити потрібно з розумом. Краще дочекатися акції в наших гіпермаркетах і купити змішувач дешевше, ніж зазвичай.