Про освіту

16 юних науковців Сокальщини здобули перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт

У Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. На якому Сокальщину представляли переможці районного етапу. В складній і напруженій інтелектуальній боротьбі здобули перемогу 16 юних науковців району. Про це радіо Сокаль розповіла дирекція Сокальської МАН.

І місце з екології у Войтович Марії, учениці 10 класу Белзької ЗШ І-ІІІ ступенів. Тема дослідження – «Адвентивна флора міста Белза»(наукові керівники – Гончаренко Віталій Іванович кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та Лемега Ірина Петрівна, вчитель біології Сокальської МАН).

І місце в секції фольклористики виборола Воробей Анастасія, учениця 11 класу Сокальської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Слухачка МАН захистила науково-дослідницьку роботу на тему: «Коруна» як елемент весільного обряду на Сокальщині ( на основі польових матеріалів)». Наукові керівники – Багрій Мирослава Степанівна та Воробей Світлана Іванівна.

Одразу два ІІ місця здобув слухач секції математики МАН Кулявець Тарас. Він успішно захистив роботу з математики на тему: «Таємниця циклоїди-геометрична модель навколишнього світу»   (науковий керівник Кровіцька Лариса Ярославівна, вчитель математики Сокальської МАН) та дослідження з інформатики на тему: «Розробка електронного журналу для загальноосвітнього навчального закладу (на прикладі Сокальської гімназії імені Олега Романіва) (науковий керівник Олійник Оксана Іванівна, вчитель інформатики Сокальського НВК «ЗШ І ступеня – гімназія імені Олега Романіва).

ІІ місце в секції математики в Пономаренко Вікторії, учениці 11 класу Тема дослідження «Розв’язування задач оптимізації для досягнення бажаного результату в математиці» (науковий керівник – Кровіцька Лариса Ярославівна, вчитель математики Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції правознавства виборов Пакулець Ігор,  слухач МАН, учень 11 класу Сокальського НВК «ЗШ І ступеня – гімназія імені Олега Романіва. Тема дослідження «Здійснення особистих майнових прав дитини» (науковий керівник – Мусій Світлана Степанівна, вчитель історії Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції психології виборола Семенюк Юлі, слухачка МАН, учениця 11 класу Сокальської спеціалізованої ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Тема роботи «Дослідження мобінгу серед підлітків у шкільному середовищі» (науковий керівник – Михайлова Світлана Олексіївна, вчитель психології Сокальської МАН).

ІІІ місце в секції географії та ландшафтознавства отримала Солецька Оксана, учениця 10 класу Двірцівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО». Тема дослідження «Перспективи розвитку туризму на території новоствореної Великомостівської ОТГ» (науковий керівник – Батюк Надія Василівна, вчитель географії Двірцівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО».

Педагоги, які прищеплюють навики науково-дослідницької роботи в МАН, щиро вірять в кожну дитину і дуже горді за кожного юного науковця, що гідно представляв Сокальщину на обласному рівні. Зичимо всім вчителям і слухачам Сокальської МАН віри у власні сили, нових здобутків і задоволення від праці. А переможцям обласного етапу Войтович Марії, Воробей Анастасії, Мусій Юлії – успіхів на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Києві та здійснення всіх задумів і мрій.

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.