Про освіту

Сокальська школа №4 відзначила 30-річний ювілей

2 жовтня Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 відзначила 30-річний ювілей. На урочисте свято запросили багато гостей, які подарували педагогічному колективу і його керівнику багато теплих слів та подарунків.

Присутні ознайомились із 30-річною історією навчального закладу, який у 1989 році вперше відчинив свої двері для дітей, згадали директорів, та ветеранів, які плідно працювали у школі і виховали не одне покоління талановитої молоді. Хвилиною мовчання вшанували тих вчителів, які вже відійшли у вічність.

В ході урочистостей лунали вітання від запрошених гостей: митрофорного протоієрея отця Ярослава Кащука, голови Сокальської районної ради Миколи Паська, головного спеціаліста відділу освіти Лесі Ковалишин, завідуючої методкабінетом Галини Гібляк, керівників позашкільних закладів Марії Поліщук, Світлани Мусій, Романа Плетінки, колишнього начальника відділу освіти, який і відкривав цю школу, Ореста Когута та керівника «Центру з обслуговування закладів освіти» Миколи Мисака.

Директор школи Наталія Драган  подякувала тим вчителям, які стояли біля витоків четвертої школи та впродовж 30 років творили її історію, священикам – за те, що вони завжди з освітянами у своїх молитвах, районній владі – за допомогу в розбудові навчального закладу.

Микола Пасько, від імені депутатського корпусу Сокальської районної ради, привітав педагогів 4 школи, побажав їм подальшого розвитку, здібних вихованців та професійного натхнення. За останні два роки, навчальна установа суттєво покращила свою матеріально технічну базу, завдяки зміненим підходам до фінансування: « Я вважаю, що основне завдання Сокальської районної ради, як засновника, це створити необхідні умови для розвитку освітнього закладу. У 2019 році школа №4 отримала зекономлених коштів освітньої субвенції – 460 тис. грн.., яким могла самостійно розпорядитись. У 2018 році за кошти районного бюджету було оновлено гардероб та систему водовідведення. У цьому році виділено кошти з районної скарбниці на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції даху над басейном, а також для реконструкції стадіону. Це буде для Сокаля перший спортивний майданчик із твердим покриттям стандартного розміру, що дасть можливість Вам проводити футбольні змагання, навіть на всеукраїнському рівні

Микола Пасько вручив подарунки освітній установі, а також  грамоти тим педагогам, які пропрацювали в школі багато років.

В ході свята присутнім святковий настрій подарували музичні вітання.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.