Про освіту

26 травня і наступного дня у навчальних закладах відбулися шкільні випускні вечори. Фото

Передбачалося, що цьогорічні випускники отримають 25 медалей: 21  золоту та 4  срібних. Проте після здачі ДПА у формі ЗНО результати змінитися. Цьогорічні випускники нагороджені 18 золотими та 5 срібними медалями.

Найщедріший ужинок у випускників Сокальської гімназії імені Олега Романіва  вісім золотих та одна срібна медалі.

У Великомостівському НВК "Школаліцей" золота медалістка Наталія Боберська досягла високих результатів при здачі ЗНО: з української мови отримала 200 балів, з історії  199.

В добру путь, випускники!

Мабуть не віриться випускникам, їх батькам і вчителям, що вже так швидко минули ті десять шкільних років і ось останній дзвоник. Подвір`я Сокальської гімназії веселково вигравало барвами вишиванок, весняних квітів, чарівних усмішок і блиском щасливих очей. Хоча деколи ці сонячні барви закривали хмарки розлуки, печалі і маминих сліз, які від щастя, що їх діти такі вже дорослі, з`являлися на очах.

…Під оберегами вишитих рушників випускники разом зі своїми класними керівниками Іриною Мулькою та Марією Штикало у вишитих сукнях та сорочках під звуки маршу прийшли на урочисту лінійку. Кращі гімназисти внесли прапор України та хоругву Сокальської гімназії, занесли кошики квітів до фігури Богородиці та до пам`ятної таблиці з іменами випускниківгімназистів, які загинули в зоні АТО  Віктора Сивака та Валентина Прихода. Священик о. Ярослав Валюх поблагословив дітей, які йдуть у самостійне, неповторне життя, дароване їм Богом, і побажав, щоб Матінка Божа мала їх завжди в опіці.

Поматеринському тепло, з гордістю за випускниківгімназистів, які досягнули високих успіхів у навчанні, з жалем, що прийшов час розставання, але з великою надією, що з сьогоднішніх випускників школи вийдуть добрі, порядні люди, справжні громадяни України, звернулась до присутніх директор гімназії імені Олега Романіва Любов Омеляш. Заступник директора Ганна Піддубчишин зачитала накази по гімназії про допуск до державної атестації учнів 5 (9) класів та про переведення учнів у наступні класи. А потім гімназисти збирали "ужинок" своїх знань. І він був дуже щедрий. Не лише по кільканадцять грамот, але і грошові премії отримали переможці Всеукраїнських, обласних, районних олімпіад і конкурсів, спортивних змагань, пісенних та мистецьких фестивалів. А також вже у шостий раз кращі гімназисти отримали грошові винагороди від дітей академіка Олега Романіва. Їх вручив і побажав і далі гордо нести ім`я сокальського гімназиста його брат Богдан Романів. А ті, хто їх отримав, прикріпили листочки до символічного дерева "Кращі учні гімназії".

Щирі слова вдячності і букети квітів випускники і гімназисти вручили своїм улюбленим учителям. Подякувала педагогам за виховання, міцні знання мама гімназиставипускника Марія Кисіль. Батьки подарували вишиті рушники дітям на щастя і добру долю. Вітали старших друзів і наймолодші учні гімназії і вручили їм стрічки  "Випускник гімназії 2016 року". І ось неповторна мить  для випускників Сокальської гімназії імені Олега Романіва 20152016 навчального року прозвучав останній дзвоник. Угору полетіли символічні кульки із задуманими бажаннями, що ж нехай вони здійсняться. І знову прозвучав Гімн України, винесли Державний прапор і хоругву гімназії, і зі стін школи пішли й випускники, а їх, як і десять літ тому, за руки вели батьки. Кожен з них наступав на символічну підкову на щастя. То ж нехай воно у них буде в нашій Українській державі, це їм, сьогоднішнім випускникам її творити.

Оксана ПРОЦЬ.

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

випускний в гімназі ім.О.Романіва

Фото автора

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.