Головна / Про освіту / Шість шкіл Сокальського району розпочнуть новий навчальний рік із оновленими їдальнями

Шість шкіл Сокальського району розпочнуть новий навчальний рік із оновленими їдальнями

У Міністерстві освіти і науки України затвердили Перелік погоджених пропозицій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році. Мова йде про кошти, які спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти.

Відтак, 106 установ, які розташовані на території Львівської області розпочнуть навчальний рік з оновленими харчоблоками. Серед них 6 навчальних закладів з Сокальського району. Це Сокальській ліцей №1 та Сокальська школа №4, Белзька опорна установа, Соснівський ліцей №3, Жвирківська та Сілецька загальноосвітні школи.

Для оновлення і модернізації матеріальної бази шкільних їдалень комунальна установа Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти» підготувала необхідні пропозиції, відповідно до встановлених Міністерством освіти і науки критеріїв.

Отримати державні кошти можливо за умови співфінансування. Відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України №1106-р передбачається, що місцеві органи влади повинні додати до державних коштів свої інвестиції. Зокрема, для районів передбачено не менше ніж 10% від загальної суми.

За словами директора КП «Центр з обслуговування закладів освіти» Миколи Мисака, загальна вартість оновлення харчоблоків шести шкіл району становить 1 млн 275 тис. грн.

На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук голова Сокальської районної ради Микола Пасько написав: «Наші освітні заклади: Жвирківська ЗОШ, Сілецька ЗОШ, Сокальська ЗОШ №4, Сокальський ліцей №1, Соснівський ліцей №3,  Белзький опорний заклад є в переліку установ, які отримають кошти державної субвенції на закупівлю обладнання та інвентаря для харчоблоків і шкільних їдалень! Попри чималу роботу Сокальського центру з обслуговування закладів освіти по зміцненню матеріальної бази шкільних їдалень, приємно, що держава теж подбала про покращення умов харчування дітей. Дякую Львівській обласній адміністрації за підтримані пропозиції Сокальського району та Міністерству освіти і науки України».

Додамо, що з районного бюджету у 2018 на оновлення харчоблоків у школах Сокальщини було скеровано 141 тис.580 грн. У 2019 році – 533 тис.611 грн. За ці кошти було придбано нове обладнання для їдалень та дезінфікуючи засоби.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!