Головна / Про освіту / 65 тисяч гривень отримали діти Яворівщини за перемоги у всеукраїнських учнівських олімпіадах

65 тисяч гривень отримали діти Яворівщини за перемоги у всеукраїнських учнівських олімпіадах

12 червня на Яворівщині вітали 66 учнів, які захистили честь Яворівського району

64 900 грн отримала талановита молодь згідно з районною програмою «Обдаровані діти». За перше призове місце переможець отримає 1500 грн., друге – 1000 грн., третє – 700 грн. Також за нелегку працю нагородять педагогів

Цього року найбільших перемог у сумі 3200 грн. отримає Анастасія Максимиш, учениця 8 класу Шклівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака, за І місце з біології, І місце з української мови та літератури, ІІ місце з історії (вчителі Лаба Галина Іванівна, Гонтарик Оксана Володимирівна, Шавало Оксана Богданівна, Сенюта Ярослава Іванівна)

Привітати та нагородити гордість Яворівщини прибули голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський, голова районної ради Володимир Сичак та керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило.

Цього року нагородження відбувається в трьох локаціях м.Яворові, м.Новояворівськ та смт Шкло, з метою дотримання карантинних заходів.

«Яворівщина славна своїми традиціями, серед яких є і відзначення найкращих учнів району, області України, якими ми гордимося. Яворівський район єдиний серед області, що фінансово підтримує тих хто прагне знань і досягає вершин» – говорить Зоряна Мірило

«Дорогі діти! Бажаю вам по житті перемог, щоб це був початок вашого успіху, а вчителям дякую за нелегку працю» – наголошує Андрій Шумський

Довідка: У 2020 році учні ЗЗСО району здобули 73 перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 3 – у ІІ етапі, 1 – у ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 2 – у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук».

Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»

Хрупа Денис, учень 7 класу, ІІІ місце з математики (вчитель Бордун Ірина Андріївна);

Раб Іванна – Таміла, учениця 11 класу, ІІІ місце з історії, ІІІ місце з  правознавства (вчителі Мельник Ніна Дмитрівна, Барбара Михайло Михайлович);

Винник Ірина, учениця 9 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Барбара Михайло Михайлович);

Расяк Ілля, учень 9 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Чура Надія Степанівна), ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук»  (секція географія) (вчитель Костів Галина Михайлівна);

Фолюш Дем’ян, учень 10 класу, ІІІ місце з фізики, ІІІ місце з астрономії (вчитель Процікевич Зінаїда Йосипівна);

Грабовська Наталія, учениця 9 класу,  ІІІ місце з географії (вчитель Костів Галина Михайлівна);

Петришин Оксана,  учениця 11 класу,  ІІІ місце з екології (вчитель Бабій Людмила Іванівна);

Шоломинський Віктор, учень 10 класу,  ІІ місце з екології (вчитель Бабій Людмила Іванівна);

Зозуля Олена, учениця 9 класу,  ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Шипка Наталія Михайлівна);

Дзидз Вероніка, учениця 7 класу, ІІ місце у ІІ етапі, ІІІ місце у ІІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Грабовська Леся Василівна).

Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1»

Пузич  Артур, учень 9 класу, ІІ місце з біології , ІІІ місце з хімії, ІІІ місце з фізики (вчителі Харламова Олена Олегівна, Зборівець Наталія Петрівна, Романів Ігор Васильович);

Гопшта Анна, учениця 9 класу, ІІІ місце з історії (вчитель Юськів Іванна Василівна);

Гаврилюк Ольга, учениця 9 класу, ІІІ місце з історії (вчитель Юськів Іванна Василівна);

Божик Богдан, учень 10 класу, ІІІ місце з географії (вчитель Данкевич Леся Степанівна);

Дутко Роман, учень 10 класу, ІІІ місце з трудового навчання(вчитель Процик Олег Євгенович);

Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

Гуль  Максим, учень 11 класу, І місце з географії  (вчитель Кіндрат Ірина Володимирівна);

Онуфрієнко  Роман, учень 11 класу, ІІІ місце з англійської мови (вчитель Кархут Мар’яна Федорівна);

Паньків Назарій, учень 8 класу, ІІ місце з біології, ІІ місце з екології (вчитель Бонішко Діана Станіславівна);

Якимишин Артем, учень 10 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Кизик Галина Зенонівна);

Жукевич Діана, учениця 9 класу, ІІІ місце з трудового навчання (Бач Анеля Миколаївна);

Мацелюх Вероніка, учениця 9 класу, ІІІ місце з основ християнської етики (вчитель Цікало Віра Дмитрівна).

Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3

Ференц Максим, учень  10 класу, ІІ місце з географії (вчитель Хабак Ірина Петрівна);

Вус Катерина, учениця 9 класу, ІІІ місце з біології (вчитель Шпирка Тетяна Володимирівна);

Рокошевська  Марта, учениця 11 класу, І місце з географії, ІІІ місце з астрономії (вчителі Хабак Ірина Петрівна, Шпирка Ігор Богданович);

Мамчур Роман, учень  11 класу, І місце з інформатики (вчитель Рева Оксана Ярославівна);

Гуцал Остап, учень 10 класу, ІІІ місце з фізики (вчитель Пучак Надія Іванівна);

Станчак Ростислав, учень 8 класу, І місце з географії (вчитель Кондор Іванна Іванівна).

Яворівська гімназія імені Осипа Маковея

Флис Наталії, учениці 10 класу, ІІІ місце з хімії (вчитель Мигаль Надія Петрівна);

Пелиньо Вероніці, учениці 9 класу,   ІІІ місце з хімії (вчитель Мигаль Надія Петрівна);

Маюк Анастасія, учениця 10 класу, ІІ місце з основ християнської етики (вчитель Горох Марія Степанівна);

Теличко Василина, учениця 9 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Запотічна Наталія Федорівна);

Кудан Ірині, учениці 8 класу, ІІ місце з географії (вчитель Копитко Ольга Семенівна);

Ковтун Софія, учениця 10 класу, ІІІ місце з англійської мови (вчитель Винар Леся Володимирівна);

Озимок Тарас, учень10 класу, ІІІ місце з інформатики (вчитель Лещишин Ірина Тарасівна);

Карпа Богдан, учень 10 класу,  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук» (секція математика) (вчитель Карпа Ярослав Михайлович).

Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2

Гембаровський  Олег, учень11 класу, І місце з інформаційних технологій, ІІ місце з інформатики  (вчитель Манько Надія Миколаївна);
Ядлось Олексій, учень 11 класу, ІІ місце з біології (вчитель Мурин Лариса Іванівна);

Проценко Софія, учениця 11 класу,   ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Лесяк Христина, учениця 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Василишин Дмитро, учень 9 класу, І місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Мурин Олег, учень 9 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Кріль Богдан, учень 8 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Шурман Олег, учень 7 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Манько Надія Миколаївна);

Хомік Марія, учениця 10 класу,   ІІІ місце з екології (вчитель Мурин Лариса Іванівна).

Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»

Масюк Олег, учень 11 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій   (вчитель Бісик Богдан Михайлович);

 

 

Шклівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака

Максимишин Анастасія, учениця 8 класу, І місце з біології, І місце з української мови та літератури, ІІ місце з історії (вчителі Лаба Галина Іванівна, Гонтарик Оксана Володимирівна, Шавало Оксана Богданівна, Сенюта Ярослава Іванівна);

Мись Христина, учениця 10 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Сенюта Ярослава Іванівна );

Мисько  Олена, учениця 9 класу, ІІІ місце з біології (вчитель Лаба Галина Іванівна);

Марків Вероніка, учениця 9 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Сенюта Ярослава Іванівна);

Мисько Владислав, учень 10 класу, ІІ місце з інформатики (вчитель Чікель Галина Степанівна);

Балушко Христина, учениця 11 класу, ІІ місце з географії (вчитель Пастернак Дарія Іванівна);

Павлисько Владислав, учень  9 класу, ІІ місце з інформатики (вчитель Прус Романна Степанівна);

Гіщак Роксолана, учениця 9 класу, ІІ місце з трудового навчання (вчитель Никиль Уляна Євгенівна);

Дребот Вікторія, учениця 8 класу, ІІ місце з основ християнської етики (вчитель Никиль Богданна Михайлівна);

Назаркевич Анастасія, учениця 11 класу, І місце з трудового навчання (майстер виробничого навчання Герасімова Галина Ярославівна).

Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»;

Хоростіль  Володимир, учень 11 класу, ІІ місце з біології (Гангур Світлана Мар’янівна);

Байдало Олеся, учениця 10 класу, ІІ місце з біології (Гангур Світлана Мар’янівна);

Середкевицький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»

Хомутник Оксана, учениця 11 класу, ІІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з правознавства (вчителі Ферцович Юлія Володимирівна, Завадка Михайло Михайлович);

Шелемех Аліна – Марія , учениця 10 класу, ІІІ місце з правознавства (вчитель Завадка Михайло Михайлович);

Наконечнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Левицька Мар’яна, учениця 7 класу, ІІІ місце з математики (вчитель Копитко Світлана Михайлівна);

Трофимов Володимир, учень 8 класу, ІІІ місце з математики, ІІІ місце з фізики (вчителі  Гула Ольга Романівна, Гричан Ярослав Васильович);

Нагачівська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Суровик Христина, учениця 8 класу, ІІІ місце з хімії (вчитель Борис Оксана Миронівна);

Вовк Юлія, учениці 11 класу, ІІІ місце з хімії (вчитель Борис Оксана Миронівна);

Старицька ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Юрія Костіва

Шумська  Анастасія, учениця 5 класу, ІІІ місце у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Яремчук Наталія Юріївна).

Чернилявська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Теодора Перуна

Турко Ірині, учениці 10 класу, ІІІ місце з української мови та літератури (Гарбуз Галина Дмитрівна);

Тиндик Діана, учениця 6 класу, ІІІ місце у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (Гарбуз Галина Дмитрівна).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!