Про освіту

В сесійній залі Сокальської райради пройшла нарада з керівниками закладів освіти

8 листопада в сесійній залі Сокальської райради пройшла нарада з керівниками закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, яку провів заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

Присутні розглянули три питання порядку денного. Зокрема директор комунальної установи  Сокальської районної ради  “Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району” Микола Мисак доповів про виконання бюджету закладів освіти за видатками за 9 місяців  та завдання до кінця 2018 року і про підготовку бюджетних запитів закладів освіти на 2019 рік. За його словами, в цьому році кошти в основному скеровувались на проведення ремонтів та придбання техніки для шкіл району.

Керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина доповідала про виплату щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та надбавки в розмірі до 30% керівникам закладів освіти. Доповідач роз’яснила присутнім порядок подання в райраду щодо виплати надбавки та грошової винагороди.

На завершення присутні обговорили різні робочі питання.

8 листопада в сесійній залі Сокальської районної ради пройшла нарада з керівниками закладів освіти

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.