Про освіту

94-a річниця з дня утворення ЗУНР

З 1 по 9 листопада у нашій школі проходив тиждень відзначення 94-ої річниці утворення ЗахідноУкраїнської Народної Республіки. Вчитель історії Наталія Нестерук протягом тижня проводила уроки історії, виховні години та заходи, присвячені видатним діячам ЗУНР. Також під її керівництвом проходив урок пам’яті, присвячений подіям, визначним постатям Української революції 1917-1921 рр. 

Шкільний бібліотекар Оксана Вільхова організувала виставку художньої літератури «Доба визвольних змагань 1917-1921 рр.» і виставку тематичних полиць «Листопадовий чин» та «Лідери української революції 1918-1919 рр. на Західній Україні».
 
Гуртківціжурналісти Анастасія Якубишин, Марта Походенко, Уляна Кровіцька, Ярина Петринка та Василина Полянська підготували радіолінійку та розповіли учням школи про відзначення 94-ої річниці ЗУНР та її історичну долю.
 
Вчителі історії Оксана Мащак та Наталiя Нестерук організували та провели конференцію для старшокласників на тему «Роль і місце ЗУНР у процесі становлення незалежної української держави».
 
Уляна КРОВІЦЬКА, учениця 9-А класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №3.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.