Про освіту

Біла маскувальна сітка бійцям АТО

У спортзалі Сокальського професійного ліцею кипіла робота: хлопці рвали на клапті простирадло, декілька дівчат розрізали їх на смужки, а біля вікон дві групи дівчат в’язали з цих смужок білу маскувальну сітку.

– Щоб робота йшла легше, наш столяр набив цвяхи, на які причепили основу, а зверху дівчата обплітають її смужками, – розповіла директор ліцею Ольга Красільчук. – Старі простирадла поприносили з дому.

Її доповнив представник «Правого сектора» Василь Рацький. До речі, він є випускником ліцею, студентом одного з львівських вишів.

– Ми проводимо акцію на допомогу бійцям добровольчого корпусу «Правий сектор»,– сказав він. – Плетемо маскувальну сітку для того, щоб наші бійці могли замаскуватися. Акцію розпочали у професійному ліцеї, далі плануємо продовжити у школі, а можливо, й у центрі міста, щоб усі бажаючі могли прилучитися до неї, вкласти свій внесок у допомогу війську. Ми вже маємо у цьому практику, тож показали учням як це робити. Сітка має бути десь метрів тринадцять довжиною і шість шириною. Думаю, що сьогодні сплетемо її. Ми вдячні дирекції ліцею, всім, хто нам допомагає.

 А Ольга Красільчук додала:

– Будемо міняти учнів: спочатку одні попрацюють, потім відпускатимуть із занять з кожної групи по декілька юнаків та дівчат. Думаю, вони впораються. Умови для роботи хороші, як бачите, зробили все, щоб плести сітку було зручно. Ми вже збирали теплі речі, продукти бійцям АТО. Радує, що діти самі хочуть допомогти війську. Ми всі хочемо, щоб в Україні якнайшвидше настав мир. І робитимемо все для цього.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews