Про освіту

Вдячні педагогам

Важливим завданням для випускників – є вибір майбутньої професії. Це, звичайно, нелегка справа. Адже майбутній фах вимагає міцних знань, ерудиції, і саме це учні здобули у Сокальському НВК «ЗШ I-III ст. №4 – ліцей».

На останній лінійці, присвяченій закінченню школи, ми спостерігали за випускниками, вони усміхнені, щасливі і трохи сумні, бо ж прощалися з дитинством, школою, улюбленими вчителями та друзями, стояли на порозі самостійного життя. Директор школи Наталія Драган вручила 33 випускникам атестати про закінчення школи і побажала успіхів і щасливої долі.

Мине два роки і 50 нинішніх дев`ятикласників чекає така ж подія. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб здобути міцні знання, які дають нам досвідчені і талановиті вчителі. Тому ми, учні 9-А класу, щиро дякуємо всім педагогам, які навчали нас протягом усіх цих років, особливо класному керівнику Марії Корній. Адже вона ненав`язливо керувала дитячим колективом, згуртовувала нас, уміло розв`язувала конфлікти.

Вдячні й директору школи Наталії Драган, яка завжди вислухала нас, давала поради, допомагала. Творчих успіхів, вам, вчителі, у вашій нелегкій творчій праці!

Ірина Кучинська та учні 9-А класу Сокальського НВК «ЗШ I-III ст. №4 – ліцей».   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.