Головна / Про освіту / Чар поезії донесли до людей

Чар поезії донесли до людей

2011 – 2012 навчальний рік у Сілецькій школі видався багатим на цікаві зустрічі. Вже вдруге до нас завітали поети з літературно – мистецького об’єднання "Третій горизонт". Організаторами цього поетичного свята були бібліотекар школи Марія Гайдучик та гордість нашого села, місцева поетеса Марія Лобай. Причин, щоб зібратися, було більш, ніж достатньо: юні поети літературно – мистецького гуртка "Джерельце" готові були до творчого звіту. Всесвітній день поезії вимагав її пошанування, до того ж у школі проходив тиждень Книги. Ну як тут не зібратися в дружньому колі, щоб вкотре довести всім тим, хто намагається вкрасти в української мови статус державної, що вони помиляються.

Вже не один рік працює літературно – мистецький гурток "Джерельце". Ним на громадських засадах опікується Марія Лобай, допомагаючи нам виховати в дітях тонке відчуття прекрасного. "Джерельце" не має вікових обмежень, як не має меж і сама поезія. Бо хто ж знає, ми вибираємо її, чи вона нас. Та той, кого вона обрала, і найменшого права не має зневажити свій талант.

 "Хто ми? Куди йдемо?" – так називалося свято. Поети Сокальщини та Червонограда Ольга Галузинець, Володимир Полянчук, Ганна Кузьмак, Іван Самуляк читали власні поезії і давали настанови поетам – початківцям.

Вчителі, адміністрація школи та її директор Петро Побережник надзвичайно вдячні нашому бібліотекарю М. Гайдучик за те, що взялася за організацію такого масштабного свята та поетам, які не дають зарости бур’яном вже проторованій стежці до Сілецької школи, допомагають нам у вихованні наших дітей, бо ж діти – то наше майбутнє і від того, наскільки вони усвідомлять себе українцями, залежить наш добробут і майбутнє держави, імення якій Україна.

Петро ПОБЕРЕЖНИК,
директор Сілецької ЗШ І- ІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!