Про освіту

Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

26 вересня у актовому залі Червоноградської загальноосвітньої школи № 1 провідним інспектором Червоноградського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено лекцію з наданням консультативно-методичної допомоги з питань дотримання правил пожежної безпеки для закладів освіти. Серед слухачів були присутні працівники відділу освіти Червоноградської міської ради, вчителі та відповідальні за пожежну безпеку у навчальних закладах м. Червонограда

Представник ДСНС розповів слухачам про питання пожежної безпеки і безпечної експлуатації електромереж в закладах освіти. Рятувальник наголосив слухачам на основних діях під час виникнення надзвичайних ситуацій як на робочому місці так і в побуті.

Під час дискусії учасники заходу задавали фахівцю ДСНС найрізноманітніші питання, які стосувалися забезпечення пожежної безпеки, використання та технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння, дотримання правил експлуатації електромережі та діям в разі виникнення пожежі.

Загалом лекція пройшла інформативно та корисно. Представники освіти отримали вичерпні відповіді на усі запитання та поділилися досвідом забезпечення пожежної безпеки на підпорядкованих відомчих об’єктах.

Червоноградські рятувальники провели заняття для представників освіти

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.