Про освіту

Цікаве та пізнавльне засідання

7 грудня у Великомостівському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання обласного методоб’єднання керівників гуртків. На нього прибули керівники РаваРуського та  Жовківського БУТів, Радехівського УФТ, Червоноградського, Сокальського, Белзького і Соснівського БУТів. Також раді були побачити Ольгу Наконечну  методиста ЛОІПОПО  куратора позашкілля у Львівській області.

Засідання методоб’єднання було цікавим та пізнавальним. На початку директор Великомостівського ЦДЮТ Оксана Ковальовська розповіла про роботу закладу, а керівник хореографічного гуртка Оксана Ключка представила гуртки, що працюють у Центрі творчості та познайомила присутніх з їх керівниками шляхом відеопрезентації.  

Керівник гуртка "Юний журналіст" Богдана Плюта прокоментувала гостям  презентацію про роботу позашкілля у  Великомостівському освітньому окрузі. Після цього Оксана Ковальовська (тепер уже в якості  керівника гуртка бісерного рукоділля "Скриня")  провела показове заняття зі своїми гуртківцями. Метою було продемонструвати нові методи у гуртковій роботі.

Після заняття присутніх зацікавили незвичною та пізнавальною екскурсією по закладу, яку провела Ольга Сенюта, керівник екологічного клубу "Зелений міст", під час якої гості ділилися враженнями від побаченого. Наприкінці відбулося змістовне обговорення проведеного засідання та обмін досвідом роботи між керівниками гуртків.

Богдана ПЛЮТА, керівник гуртка "Юний журналіст" Великомостівського ЦДЮТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews