Головна / Про освіту / Даємо знання, вчимо життєвої мудрості

Даємо знання, вчимо життєвої мудрості

У Телязькій школі часто проводять різні заходи, які не лише навчають дітей, а й виховують добрими християнами та патріотами своєї батьківщини. В час Великого посту учні відзначили 120 річницю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Місцевий парох о. Орест Рубель приєднався до проведення тижня духовності. Розпочали його з молитви і духовної настанови священика. Слухали науку про страждання Христові на хресній дорозі, про важливість молитви. Переглянули фільм про життя Йосифа Сліпого. Класні керівники провели години спілкування.
Учні 7-го класу підготували духовні читання під назвою "Перевага любові", де розповіли більше про патріарха Й. Сліпого, про важливість заповідей Божих. А який же Великдень без писанки? Ця прадавня традиція бере початок ще з язичництва, а з прийняттям християнства переродилася і вкоренилася у нашому народі. Учні старших класів провели майстер-клас писанкарства.

Наступним був тиждень книги. Вже з понеділка учні прикрасили школу стіннівками та малюнками героїв улюблених казок. Він проходив під девізом: "Якщо прагнеш знайти друга, подружись із книгою". Бібліотекар Галина Петрівна провела дуже цікаві бібліотечні уроки серед молодших та старших класів. Учні 9-го класу взяли участь у конкурсі "Найкращий твір" на тему "Книга – джерело мудрості". В кінці тижня провели свято книги під назвою "Її величність – книга".

Темі здоров’я був присвячений наступний тиждень. Керівники провели години спілкування на тему: "Здоров’я – найцінніший скарб", "Здорова дитина – здорова родина". Вчитель біології Оксана Андріївна на уроках основ здоров’я провела змагання серед учнів 7-8 класів, котрі позмагалися хто більше знає про здорову їжу, здоровий спосіб життя, шкідливість поганих звичок, а також дізналися як берегти здоров’я, яка їжа корисна і ще багато цікавого. Учні старших класів переглянули фільм про їжу "Смачно aж до смерті", де йдеться про 10 найнебезпечніших продуктів харчування, а також презентацію про молочні продукти і харчові добавки. В кінці тижня відбувся захід "Я обираю здоровий спосіб життя". Хотілося б, щоб кожен зважав на здоров’я своє і найрідніших, тоді наша нація буде здоровою не лише тілесно, а й духовно, бо в здоровому тілі – здоровий дух.

Юлія ВОВЧАК, вчитель світової літератури.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!