Головна / Про освіту / День відкритих дверей в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї

День відкритих дверей в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї

День відкритих дверей – завжди свято в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї. І цього року сюди завітали випускники Забірської та Річківської ЗШ І-ІІ ст. Жовківського району, Домашівської, Карівської, Стаївської ЗШ І-ІІ ст. та Хлівчанської і місцевої Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району. 

У вестибюлі ліцею гостей зустрічало «дерево-писанка», яке прикрасили ліцеїсти розмальованими з теплом і любов’ю писанками.

А далі їх чекав солодкий стіл, який приготували напередодні учні навчального закладу, майбутні кухарі-кондитери.

Найкращим студентам ліцею інтернет-магазин жіночих сумок genuine-leather.com.ua. Працівники магазину побували на святі і запропонували студенткам http://genuine-leather.com.ua/ в подарок. Їх змогли отримати десять найкращих студенток за попередній семестр. Сумки мали сучасний дизайн, пошиті були з натуральної шкіри та дуже сподобалися дівчатам.

Концертна програма була досить насичена: тут звучала поезія, пісня, відеоролики, які розповідали про умови навчання та відпочинок учнів, про професії ліцею, про фаховий рівень викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання, а також учасники танцювального гуртка виконали танець.

Майстри виробничого навчання проводили майстер-клас з професій:

«Тракторист-машиніст с/г виробництва» та «Машиніст крана автомобільного» – на навчальному полігоні (А. Ковальський, М. Гентош, Є. Батюх, Ю. Моспан); «Кухар. Кондитер» – у лабораторії кухарів (Л. Осміловська); «Кравець. Закрійник» – у швейній майстерні (О. Щур).

Учні шкіл мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою навчальних кабінетів, а на завершення – і посмакувати обідом.

Відрадно, що випускники шкіл зацікавилися нашими професіями, і ми маємо надію, що не одного із них побачимо серед наших учнів.

Надія КАНЮКА, викладач української мови та літератури ліцею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!