Про освіту

Депутати міської ради підтримали виділення коштів для Нової української школи

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2021 році» для Сокальської міської територіальної громади виділено кошти субвенції в сумі 2269344,00 грн.

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

Співфінансування з міського бюджету повинно бути не менше 30%. Вчора на сесії депутати підтримали проєкт рішення і передбачили із резервного фонду кошти в сумі 973681,00 грн.

За кошти субвенції буде придбано засоби навчання та обладнання (крім комп’ютерного обладнання); сучасні меблі для початкових класів; комп’ютерне обладнання для початкових класів; комп’ютерне та мультимедійне обладнання, пристосування для навчальних кабінетів, засобів навчання, у тому числі навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для ЗЗСО, що є учасниками всеукраїнського інноваційного освітнього проекту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для ЗЗСО в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», проведено супервізію та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Голос Сокальщини на GoogleNews