Про освіту

Діти з Сокальщини, чиї батьки воюють в зоні АТО, відпочивали в Польщі

Восьмеро дітей з Реклинця, Перетік, Горбкова, Себечева, Лубнівки, чиї батьки воюють в зоні АТО, наприкінці серпня відпочивали у Польщі, в Новому місті Любавському. Тиждень вони мали цікаву розважальну програму: побували в філії музеї Коперніка та музеї мандрівників, оглянули польські костели, агротуристичний комплекс, де каталися на конях, гарно провели час на концерті «Літо з радіо», де виступила відома польська співачка Мариля Родовіч, побували в аква та динопарках, відвідали різні атракціони…

Добре прийняла дітей польська сторона, яка була ініціатором цієї поїздки. 26 серпня бурмістр Нового міста Любавського запросив нас на зустріч у мерію. І висловив щирі співчуття сім’ям солдатів, які загинули у боротьбі за Україну, та велику надію, що ситуація в Україні скоро зміниться на краще.

Він також наголосив, що Польща дуже стурбована подіями в Україні і завжди готова подати їй руку допомоги.

Дівчатка й хлопці добре відпочили, набралися прекрасних вражень. Вони вдячні за матеріальну підтримку і безкоштовний проїзд маршрутом Сокаль – Львів – Сокаль голові Сокальської РДА та його заступнику Олегові Кожушку та Анатолію Василишину.

Галина ФЕДАШ, начальник служби у справах дітей РДА.

* * *

Ще четверо дітей разом з керівником РЦСССДМ відпочивали у м. Отвоцьк поблизу Варшави. Вони побували у Варшаві, Науковому Центрі Коперніка, в ботанічному саду, на святі врожаю, мали фізкультурно-оздоровчу програму. Діти добре відпочили, оздоровилися.

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.