Про освіту

Діти Сокальської громади матимуть можливість навчатися по програмі «Лідер у Мені»

І це вже друга громада в Україні, що приєдналася до програми «Лідер у Мені»

Тепер й діти Сокальської МТГ зможуть навчатися за програмою, яку впроваджують не лише в найкращих школах України, але й цілого світу.

«Підписання меморандуму — надважливий крок для Сокальської МТГ. Ця співпраця допоможе досягти значних успіхів у сфері освіти, адже діти Сокальщини навчатимуться за тими ж методиками, що й діти в Великобританії, Японії та США,» – зазначив міський голова Сокаля Сергій Касян.

Меморандум про співпрацю підписали під час зустрічі освітян Сокальщини-2021 «30 шкільних років: свято підсумків, перспектив та натхнення» – повідомляють на тсорінці проєкту Лідер у Мені

«Символічно, що захід, пов’язаний з інноваціями в освіті та майбутнім наших дітей, відбувся на території головного об’єкту культурної спадщини регіону – пам’ятки національного значення Тартаківського палацу, якому сьогодні 125 років та якому команда БФ «Спадщина.УА» та місцева громада дають нове життя. Цей об’єкт – зразок лідерства та інновацій у сфері збереження спадщини для всієї України», – задначила Ганна Гаврилів, засновниця БФ «Спадщина.УА» та представниця Franklin Covey Education на Львівщині.
А ще ми дуже вдячні людям, яким не байдужа освіта та майбутнє дітей Сокальщини.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.