Головна / Про освіту / Для чого потрібен репетитор з англійської мови?

Для чого потрібен репетитор з англійської мови?

Репетитор – це людина, яка пояснює, повторює інформацію, і перевіряє її засвоєння. Наприклад, якщо репетитор займається по шкільній програмі, тобто робить з учнем домашні завдання, то відбувається також пояснення матеріалу, який можливо був не надто добре освоєний на уроці, чи то за браком часу, уваги чи ще з якихось причин. Репетитор сконцентрований на конкретній людині і  саме зараз, і він може приділити стільки часу на засвоєння і розуміння матеріалу, скільки потрібно, не поспішаючи, не підганяючи.

Щодо вивчення мов, і англійської конкретно, то її треба вчити і повторювати постійно, вдосконалення відбувається не лише коли ти говориш, чи читаєш, а також, коли ти думаєш нею. Дуже корисно йти по вулиці і подумки називати все що бачиш мовою, яку вивчаєш, це і слова допомагає пригадати і просто дуже цікаве заняття (допомагає відволіктися від напруженого дня. А ще, я навіть чула, що переходиш на новий рівень розуміння мови, коли навіть сни сняться англійською.

Знову до репетитора, коли ви вивчаєте з ним щось поза шкільної програми, то це взагалі супер, тому,що в такому випадку ваші знання збільшуються, і ви будете допускати менше помилок.  Ще репетитор готуючись до занять може принести таке завдання, яке буде цікаве вам, або обрати тему, яка вам близька, наприклад про спорт, танці чи подорожі. Ви самі можете керувати уроком, можна читати, говорити і писати в тій послідовності, в якій хочеться. Тобто з репетитором більше свободи дій.

Отже, репетитор може вам приділити стільки часу, скільки потрібно, він не ставить оцінок, а лише мотивує здобувати знання. Він ділиться власним досвідом, а іноді просто відволікає своїми історіями, бо всі ми знаємо, що концентрувати довго увагу важко і короткі, цікаві перерви необхідні. Саме нова історія, під час таких перерв, може стати поштовхом для погляду на мови з іншої сторони, розуміння корисності їх вивчення. Тож терпіння учням і  креативності репетиторам. Ну і звісно успіхів у вивченні англійської і не тільки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + seventeen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!