Головна / Про освіту / До 31 грудня можна буде отримати податкову знижку на навчання

До 31 грудня можна буде отримати податкову знижку на навчання

Багато українців, сплачуючи кошти за навчання і не підозрюють про те, що можуть скористатись податковою знижкою на навчання. Що це таке? В інтерв’ю радіо «Сокаль» розповіла начальник Сокальського РВ ДРАЦСу ГТУЮ у Львівській області Віра Шавалюк.

За її словами податкова знижка – сума, на яку дозволено зменшити розмір податку на доходи фізичних осіб, сплаченого особою на оплату нею послуг навчання. Водночас, не враховуються витрати на військову кафедру та інші курси в закладах освіти; не включаються в податкову знижку витрати на навчання за кордоном. Особами, які мають право на податкову знижку є: громадяни України, які сплачують навчання в закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти за себе або члена його сім’ї 1-го ступеня споріднення (батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені).

Які документи потрібні для отримання податкової знижки?

Розповідає Віра Шавалюк: “Перш за все це копія паспорта; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера (крім фізичних осіб- які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта); довідка про доходи за номером №3; копія договору з закладом освіти; копії квитанцій (чеків, платжних доручень) про оплату навчання; оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб); податкова декларація про майновий стан та доходи та заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.”

Які кроки необхідно зробити для отримання податкової знижки на навчання?

“Оплатіть навчання та збережіть квитанцію про оплату для податкової та отримайте від роботодавця довідку про доходи,” – зазначає Віра Шавалюк.

Отож, щоб отримати податкову знижку потрібні оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення, податкова декларація про майновий стан та доходи, заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування та вищезазначені документи, які необхідно подати до 31 грудня цього року. Відтак, отримаєте податкову знижку!

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!