Про освіту

До Львова на освітню конференцію приїде 200 педагогів зі всієї України

Наступної п’ятниці, 26 квітня, у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція Mini EdCamp. Педагоги зі всієї країни ділитимуться своїм досвідом та знаннями.

Про це повідомив керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

«Наступної п’ятниці у Львові відбудеться Всеукраїнська конференція Mini EdCamp. Вчителі зі всієї України приїдуть до нашого міста, і ми спільно будемо ділитися досвідом. Радо усіх чекаємо», – сказав у відеозверненні Андрій Закалюк.

Mini EdCamp – це одноденна освітня конференція для педагогів, що відбувається у форматі майстер-класів, обговорень та панельних дискусій, аби вчителі могли ділитися досвідом, ідеями та розвиватися. Цього року на Mini EdCamp у Львові говоритимуть про безконфліктне освітнє середовище.

Також у своєму відеозверненні Андрій Закалюк анонсував ще декілька важливих подій. Зокрема, в межах національно-патріотичного виховання у травні цього року проведуть триденні навчально-польові військові збори у Карпатах. Учасниками стануть близько 500 учнів.

Окрім того, уже з понеділка відбудуться фінальні змагання шкільних спортивних ліг у Львові. Водночас, у травні відбудеться фінал районного етапу квізів, у яких загалом взяли участь близько 2 тисяч дітей різних класів.

Голос Сокальщини на GoogleNews