Про освіту

Дошкільнята в Сокалі подорожували LEGO країною

У Сокальському ДНЗ №7 "Соколятко" відбулося районне методичне об'єднання вихователів різновікових груп з розвитку пізнавальної активності дошкільнят з проблеми "Пізнавальний розвиток засобами інноваційних технологій (LEGO технологія)". На засідання були запрошені вихователі ДНЗ та НВК "школадитячий садок" Сокальського району, методист РМК відділу освіти Ірина Шукатка та тренер із впровадження проекту "Сприяння освіті" м. Львова Надія Фігурська.

Слухачам запропонували для перегляду в середній групі №2 "Віночок" інтегроване заняття з пізнавального та креативного розвитків "Подорож чарівною LEGO-країною", яке провела вихователь Г. Мацюк. Малята, одягнувши чарівні кольорові окуляри, потрапили у чарівну країну LEGO, де допомагали LEGOчоловічкам відбудовувати їхнє місто після сильного урагану. Вихователь В. Венгель мала із дітьми старшої групи №2 "Капітошка" інтегроване заняття з пізнавального та мовленнєвого розвитків "У Сонечка в гостях" із використанням LEGO-технології. Дошкільнята мали змогу переглянути у відеоформаті казку "У Сонечка в гостях" та із захопленням відтворювали із LEGO-конструктора модель казкового сюжету.

Великий вибір конструкторів LEGO можнапридбати в Польщі. та їх доставку пропонує інтернет-портал Best-express. Сервіс пропонує гарантовану доставку товарів з Польщі. Працівники з відповідальністю віднесуться до вашої посилки. Товар доставляється на Україну дуже швидко.

Надія Фігурська ознайомила присутніх із програмою розвитку дитини від 2 до 6 років "Безмежний світ гри з LEGO" та цікаво презентувала роботу дошкільних та шкільних закладів Данії.

Мирослава Войтко, виховательметодист ДНЗ №7, керівник районного методичного об'єднання розповіла та презентувала роботу закладу із впровадження LEGO-технології. Із гостями провели тренінг "Секрети гри з LEGO", під час якого слухачі, використовуючи LEGO, проявляли свою творчість та виконували вимоги програми "Українське дошкілля".

Мирослава ВОЙТКО,
вихователь-методист Сокальського ДНЗ №7.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.