Головна / Про освіту / Екологічна акція “Бережи береги”

Екологічна акція “Бережи береги”

Уже третій рік поспіль з ініціативи членів екологічного гуртка Великомостівського НВК, яким керує Оксана Ферендович, та Ірини Пальцевої, заступника директора з НВР, яка координує екологічний напрямок роботи школи, проводиться екологічна акція "Бережи береги", яка має на меті впорядкування прибережної зони річки Рати. Жителі міста, які не байдужі до збереження природного багатства, учні, вчителі зібралися дружно 23 жовтня для прибирання берегів річки "Рата", щоб показати, що екологічна ситуація залежить від кожного з нас.

Учасники акції зібрали майже півтонни сміття. Хочеться відзначити, що цього року береги були менш засмічені. Традиційно ця акція пройшла за підтримки керівника ЖЕКу Ореста Грицая, який виділив машину для вивезення сміття та директора фабрики "ВЕМО" Михайла Романчука, який надав засоби захисту (рукавиці, мішки для сміття) та солодощі, якими пригостили учасників акції.

Сподіваємось, що і цьогорічна акція вплине на свідомість всіх жителів міста, і екологічна ситуація ставатиме все кращою і кращою.

Олена ПАЛЬЦЕВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!