Про освіту

На Яворівщині педагоги ознайомилися з новими підходами до освітньої діяльності

Формула професійного зростання педагога, яку вивела для себе та колективу адміністрація Салашівської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Галина Андрушко, заступник Лідія Бесага) – постійна праця, творчість, гармонія знань, почуттів і поведінки — і це, варто сказати, працює та веде до принципово нового способу діяльності вчителів, їх творчої самореалізації в професії.

Підвищенню професійної майстерності членкинь педагогічного колективу сприяв навчальний семінар-тренінг «Компетентнісний підхід як основний напрям модернізації сучасного освітнього простору», який на запит дирекції закладу провела 30 грудня 2019 року методист методичного кабінету Оксана Майхер.

Педагоги знайомилися з новими підходами до освітньої діяльності, вивчали нові поняття та їх особливості, тренували вміння використовувати новаційні техніки, обмінювалися цікавими ідеями, знайомилися з сучасними практиками, креативили під час роботи в групах, мотивували одне одного до особистісного та професійного розвитку.

Додамо, що досвідченим стає той педагог, який уміє аналізувати свою працю, тому питання рефлексії власної професійної практики, мотивації до постійного вдосконалення шляхом неперервної освіти також приділялася пильна увага.

Дякуємо, колеги, за активність, позитивні емоції та готовність організовувати освітньою діяльністю відповідно до сучасним розвитком освіти!

Оксана Майхер, методист методичного кабінету

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.