Головна / Про освіту / Гімназисти з Сокаля досягли високих результатів

Гімназисти з Сокаля досягли високих результатів

22 травня команда Сокальської гімназії ім. Олега Романіва на змаганнях "Старти надій" виборола право представляти наш район на обласних змаганнях другого етапу, які проходили у Сокалі на стадіоні "Сокіл". Сюди прибули команди, які отримали перше місце в першому етапі.

Наша команда взяла участь у таких видах: метання, плавання (50 м), стрибки у довжину з розбігу, крос, естафета з паличкою, біг на 60 м. Її представляли Юлія Шутовська, Сергій Адамчук, Анастасія Тимошко, Ігор Чижевський, Ірина Полішко, Наталя Харук (3А клас), Павло Башак, Софія Касьян, Анастасія Хриплюк, Людмила Дмитрущак, Лілія Хахула, Лілія Рудик (3Б клас), Валентин Кулик, Віталій Найдич, Віталій Демчук (4А клас). Незважаючи на спеку і хвилювання, наша команда знову перемогла. Цю перемогу ми здобули завдяки нашому тренеру Ользі Лаговській і будемо представляти Львівщину на Всеукраїнських змаганнях.

Анастасія ХРИПЛЮК,
учениця Сокальської гімназії.

***

На зональних змаганнях "Козацький гарт" команда Сокальської гімназії виборола перше місце і поїхала на обласні, які проходили у м. Миколаїв. Туди з'їхалися п'ять найсильніших команд.

Наша команда брала участь у таких видах: стрибки у довжину з місця, човниковий біг 6х9х18 м, стрибки на скакалці за 30 сек., перетягування канату (хлопці), спортивна естафета, конкурс знавців історії українського козацтва "Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе".

Найкращий результат у стрибку показав Юрій Мельничук, стрибнувши на 2 м 60 см, у човниковому бігу  Марта Арехта, а Юлія Кінах  найбільше пострибала на скакалці.

В нашу команду входили такі учні: Костянтин Тума (1Б клас), Софія Ворожбит (1А), Віталій Саноцький, Софія Хома (2Б), Ірина Полішко, Сергій Адамчук (3А), Марта Арехта, Юлія Кінах (4Б), Максим Хробак (на знімку), Віталій Найдич, Олеся Семенюк (4А), Юрій Мельничук (6Б). Незважаючи на те, що дорога була довгою, наші козаки і козачки приїхали з хорошим настроєм і знову перемогли. Тепер поїдемо на Всеукраїнські змагання. За це вдячні нашому наставникові і тренеру Ользі Лаговській, адже завдяки її терпінню і порадам ми досягли таких високих результатів.

Марта АРЕХТА, Юлія КІНАХ,
учениці Сокальської гімназії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!