Головна / Про освіту / Голодомор – трагічна сторінка в історії України

Голодомор – трагічна сторінка в історії України

Наша держава на шляху свого розвитку пережила не одне лихо. Століттями плюндрували і цькували український народ. Але найжорстокішою карою для мешканців України у XX столітті був Голодомор 19321933 рр., організований Йосифом Сталіним.

Напевно, не можна сьогодні  стояти осторонь тих трагічних подій. Не можна не згадати людей, які терпіли це лихоліття. Упродовж тижня, з 21 по 26 листопада 2011 року, учні та весь колектив Хлівчанської ЗШ І  ІІІ ступенів скорботно вшановували пам’ять тих, котрі голодною смертю помирали у 1932-1933 рр. У кожному класі були проведені виховні години на цю тематику. У школі також відбулася загальношкільна лінійка на тему "Трагічні події Голодомору 19321933 рр." Кульмінаційним моментом під час лінійки, під запалені свічки і звучання скорботної пісні про Голодомор, було куштування всіма присутніми кусочків чорного поминального хліба. У ході лінійки ми переглядали слайди на тему: "Трагедія народу 1932-1933 рр."

25 листопада 2011 року учні школи взяли участь у акції "Незабудка пам’яті", а 26 листопада в наших оселях була засвічена "Свічка пам’яті."
Тож нехай світло цих свічок буде нашою даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті…

О. ПАЩУК, заст. директора  Хлівчанської ЗШ І  ІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!