Про освіту

У сокальській школі №5 у поточному році планують відремонтувати спортзал

Голова Сокальської районної ради взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських зборів Сокальської ЗШ №5

5 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських зборів Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Також були присутні начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк, керівник комунального підприємства Сокальської райради «Центр з обслуговування закладів освіти» Микола Мисак, педагоги та батьки. Присутні обговорили такі актуальні питання, як оновлення матеріально-технічної бази школи, реалізація мікропроєктів в межах обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, робота інтерактивної системи організації освітнього процесу «Око» та дотримання профілактики інфекційних захворювань. Очільник райради ознайомився із основними потребами навчального закладу та відповідав на запитання, які найбільше турбують педагогів і батьків.

У вступному слові Микола Пасько зазначив: «Районна рада не на словах переймається проблемами закладів освіти, сприяє їх позитивним змінам. Крок за кроком оновлюється матеріально-технічна база, дидактичні матеріли, проводяться капітальні та поточні ремонтні роботи, відкриваються ресурсні кімнати, удосконалюється спортивна база. Все це є можливим завдяки плідній співпраці з ЦОЗО, керівництвом шкіл та батьками . Всі разом ми й надалі докладатимемо зусиль, аби умови для навчання та виховання наших дітей стали більш комфортними».

Далі очільник району продемонстрував присутнім цифри, які підтвердили його слова. Адже, за перший рік роботи «Центру з обслуговування закладів освіти» були створена Голова Сокальської районної ради взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських зборів Сокальської ЗШ №5ефективна і прозора система управління фінансами, що дозволило зекономити кошти районного та державного бюджету в сумі понад 15 млн.грн. Ці кошти дозволили вирішити багато проблемних питань освітніх закладів. Частина грошей були скеровані на загальношкільні потреби, а частину розділили пропорційно між всіма навчальними установами. Важливо, що вперше, за багато років, кошти бути використані на виплату премії і педагогам, і технічним працівникам.

Загалом у 2019 році Сокальська ЗШ №5 отримала 759 тис. грн.. З них, з районного бюджету було виділено: 61 тис. грн. на ремонт підлоги в класній кімнаті,  71 тис. грн.. –  для реалізації мікропроєкту, 32 тис.грн. – придбання робочого місця вчителя для класу Нової Української Школи, 186 тис. грн.. – придбання обладнання та інвентарю, 50 тис.грн на преміювання медпрацівників.

Голова Сокальської районної ради взяв участь у проведенні загальношкільних батьківських зборів Сокальської ЗШ №5У 2020 році школа не стала переможцем обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, хоча і подавала відповідні документи. Тому батьки звернулись до голови із проханням підтримати їх ініціативу – відремонтувати спортзал. Тут потрібно вирішити проблему протікання покрівлі над спортивним приміщенням та зробити підлогу. Микола Пасько наголосив, що Сокальська районна рада завжди підтримує ініціативні громади, які активно долучаються до вирішення своїх проблем. Тому він запевнив, що шукатиме можливості для того, щоб допомогти школі №5 відремонтувати спортзал.

В ході зустрічі присутні також обговорили правила прийому дітей у перші класи, ознайомились із новими електронними сервісами Сокальщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.