Головна / Про освіту / Гордість гімназії – обдаровані діти

Гордість гімназії – обдаровані діти

Одним з показників ефективності роботи зі здібними дітьми є участь учнів у олімпіадах, змаганнях, конкурсах та їх результативність. Головним завданням Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук є виявлення обдарованих дітей, підвищення їхнього інтересу до цих дисциплін та надання можливості перевірити свої знання. З жовтня по грудень учні гімназії взяли участь у шкільних, окружних та районних олімпіадах із базових дисциплін за 20112012 навчальний рік. У першому (шкільному та окружному) етапі Всеукраїнських олімпіад брали участь 399 учнів. У другому етапі (районному) –120, з них призерами став 61 учень, у тому числі перше місце – у 21 гімназиста.

Учителі нашої школи спрямували свої зусилля на системність підготовки до олімпіади: організацію індивідуальних консультацій, проведення практичних занять, допомогу обдарованим гімназистам в організації системного самостійного повторення навчального матеріалу; добір для учнів додаткової та довідникової літератури та допомогу в складанні індивідуального плану підготовки до олімпіади, опрацювання завдань попередніх олімпіад.

Вже вкотре Сокальська гімназія лідирує серед загально-освітніх шкіл району по кількості підготовлених призерів обласних предметних олімпіад, та в цьому навчальному році побила рекорд усіх попередніх літ. Із гімназистів, які були учасниками обласної олімпіади, 83% стали її призерами. До речі, це 43% від усіх призових місць, зайнятих представниками Сокальського району на обласному етапі. Всього 15 призерів, серед них: В. Закалик (3Б кл.) – перше місце, А. Пакулець (4А кл.) – друге, Ю. Фабіровський (4А кл.) – третє на олімпіаді з математики, Х. Мигасюк (4А кл.) – друге, М. Марчило (7Б кл.) – третє на олімпіаді з української мови, А. Пакулець (4А кл.), О. Марущак (5А кл.) – другі на олімпіаді з історії, М. Приступа (5А кл.) – друге, Н. Зеліско (6А кл.) – третє на олімпіаді з правознавства, М. Журавінський (5А кл.), О. Кріцак (7Б кл.) – треті на олімпіаді з географії, О. Марущак (5А кл.) – друге на олімпіаді з французької мови, М. Строцюк (5А кл.), О. Кріцак (7Б кл.) – друге на олімпіаді з трудового навчання, С. Оріховська (5А кл.) – третє місце на олімпіаді з біології. Поряд з цими досягненнями варто відзначити і результат М. Марчило (7Б кл.), яка на обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика здобула третє місце. До речі, п”ятеро призерів обласної олімпіади – діти з сільської місцевості!

Цьому рекорду передувала плідна щоденна праця як учнів, так і їх наставниківпедагогів. За результативну працю дирекція гімназії висловлює подяку вчителям: математики – Н. Ф. Гуз, О. В. Галеті, Н. Д. Капусті, української мови – О. М. Трошиній, О. О. Васьків, географії – О. Т. Виглінській, правознавства – М. П. Гущик, трудового навчання – Н. П. Куцябі, історії – Н. К. Луцик, біології – Г. П. Сивак, французької мови – М. В. Штикало.

Педагогам є з кого брати приклад, адже серед призерів обласної олімпіади є вихованка директора гімназії. Любов Михайлівна Омеляш – не тільки хороший керівник, а й висококваліфікований учитель історії.

Обдаровані діти – наша гордість, тому прагнемо реалізовувати їхній потенціал, створювати сприятливі умови для подальшого розвитку. Віримо, що їх чекає гідне майбутнє!

Надія ГЕНТАШ, заступник директора з навчально-методичної роботи Сокальської гімназії імені Олега Романіва.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!