Про освіту

В Сокалі для випускників Малої академії наук провели профорієнтаційну зустріч із старшокласниками

«Готуй воза взимку,  а сани – влітку або, як не прогавити найкращі роки свого життя 2.0». Під такою оригінальною назвою вже вдруге було організовано і проведено Асоціацією випускників Сокальської Малої академії наук учнівської молоді профорієнтаційну зустріч із старшокласниками.

Цього року презентували свої навчальні заклади, розповідали про важливість підготовки до ЗНО, професійне самовизначення молоді, секрети навчання студенти вишів Києва, Львова, Тернополя, Луцька та Любліна (Польща).

Наші випускники – молоді самодостатні юнаки і дівчата, які знайшли себе у цьому неп  ростому світі. Вони просто чудові! Приємно, що у своїх виступах відзначали роль Малої академії наук учнівської молоді, згадували неповторні миті навчання, спілкування, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, перших успіхів і невдач, а ще дякували своїм педагогам і пропонували цікаву співпрацю

Директор установи Світлана Мусій з гордістю і особливою теплотою пригадала про навчання та участь у турнірах і конкурсах кожного з присутніх і висловила вдячність за проведення заходу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.