Про освіту

Громади Львівщини отримали ще 7 автобусів «Школярик»

Два автобуси є спеціалізованими, тому перевозитимуть учнів, які мають інвалідність.

Ще 7 шкільних автобусів сьогодні передали для потреб громад області. Зокрема, автобуси вирушили до Гніздичева, Козьової, Нового Роздолу, Сокаля та Червонограда (один автобус для кожної громади) і два спеціалізованих автобуси – до Перемишлян та Підкаменю.

Ключі і документи сьогодні представникам громад вручив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Дякуємо усім громадам, які долучилися до співфінансування, і забезпечили учням у школах комфортний доїзд на навчання. Спільно з вами і за підтримки держави вдалося закрити потребу у шкільних автобусах на даний час», – зазначив Іван Собко.

Новий транспорт замінить ті «Школярики», які передали на потреби Збройних Сил, а також ті, у яких завершується термін експлуатації. Автобуси виготовили на Черкаському автобусному заводі. Кожен автобус розрахований на 30 пасажирів.

Нагадаємо, «Школярики» закупили коштом співфінансування освітньої субвенції з державного бюджету, обласного бюджету та коштів територіальних громад. Так, цьогоріч Львівська ОВА за вказані кошти закупила 70 автобусів, 47 з яких (враховуючи сьогоднішню передачу) вже отримали громади та окремі навчальні заклади області. Минулого року вдалося закупити 126 автобусів. Детальніше про умови цьогорічної закупівлі читайте тут – https://loda.gov.ua/news/75548

«Ми намагаємося забезпечити усі громади Львівщини новими шкільними автобусами. Цього тижня очікуємо нову партію «школяриків». Усі вони українського виробництва», – додав директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Голос Сокальщини на GoogleNews