Головна / Про освіту / I подякували Богу за нелегку працю

I подякували Богу за нелегку працю

Учні, школа, вчителі. Ці слова усім відомі. Але у кожного вони викликають свої почуття. Найчастіше згадуються друзі-однокласники, приємні хвилини веселих перерв, свята, уроки, екскурсії… І вчителі, які засівають зерна мудрості, любові, доброти… І хочеться сказати про педагогів найкращі слова.

Тому, напередодні професійного свята, учні Великомостівського НВК підготували чудовий концерт для своїх наставників: декламували вірші, співали, танцювали, розігрували сценки, запропонували перегляд слайдової презентації про шкільне життя. І все це – результат праці наших творчих вчителів.

Директор НВК Галина Стадницька привітала всіх, подякувала за плідну працю і вшанувала присутніх у залі педагогів, які вже на заслуженому відпочинку. Кожному вручила грамоту за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм. Ми завжди раді бачити у стінах нашої школи вчителів-ветеранів, любимо, поважаємо і цінуємо їх. І з теплими словами вітання до нас звернулися Мирослав Іванович Росіл та Марія Петрівна Хомляк, колишні заступники з навчально-виховної роботи школи. З їх уст линули сердечні побажання-настанови з нагоди свята.

У виконанні директора Народного дому Михайла Федика прозвучало музичне вітання, а також слова вдячності за тісну співпрацю.

Наприкінці концерту – традиційне “многоліття” для колективу нашої рідної школи. Урочистості закінчилися, а попереду нас чекала паломницька поїздка до с. Страдч, як подяка Богові за нелегку працю, але надзвичайно важливу і відповідальну. По дорозі молилися, співали духовні пісні. Паломницька подорож залишила добрий слід у серці, наповнивши його любов'ю. Любов'ю до Бога, до ближнього…

Саме в такому піднесеному настрої колектив нашої школи відсвяткував своє професійне свято.

Ірина СТРУК,
вчитель початкових класів Великомостівського НВК….

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!