Про освіту

Цікаві шкільні проекти

На базі Бояницької ЗШ І ст. відбулося окружне методоб’єднання вчителів 2 класу. Педагоги мали змогу переглянути урок літературного читання у вчителя Л. Люби. Любов Євгенівна розробила цікавий план підсумкового уроку на тему «Казки народів світу», який супроводжувався мультимедійною презентацією. Учні продемонстрували глибокі знання з теми, виконали ряд розвивальних та пізнавальних завдань. Також присутні переглянули інсценізацію «Казочки про пиріжок», яку другокласники склали самостійно.

Школярі продемонстрували гостям також захист учнівських проектів. Працювали над ними учні під керівництвом своїх вчителів від початку навчального року. Хоча ці проекти довготривалі і напрацювання в деякому напрямі йдуть не один рік.

Перший проект творчий – «Україно моя, ти для мене свята», присвячений 95 річниці створення ЗУНР. Допомогу під час його створення надавали вчитель О. Гаврилів та директор Народного дому Л. Лах. Цей проект мала змогу бачити сільська громада 1 листопада в Народному домі.

Другий проект присвячений 71-ій річниці створення УПА і має назву «Жива легенда нашого села». Консультувала учнів вчитель школи Л. Дмитрів. Для реалізації цього проекту були залучені і батьки, і старші брати і сестри, наші випускники, а нині учні Сокальської гімназії. В результаті такої пошукової роботи учні мають в своєму активі фото- та відео- репортажі, реферати. Присутнім було цікаво познайомитись з нашим легендарним односельчанином Володимиром Гаврилюком, який розповів про свою діяльність в організації, дав настанови щодо подальшого розвитку сучасної України.

Третій проект – «Без верби і калини нема України». Традиційно уже протягом 11 років у школі проходить посвята в «калинчата» першокласників. Звичайно, вони зі своїм класоводом Ольгою Загакайло, старшими учнями, батьками, сільською бібліотекаркою О. Марунич до цього свята ретельно готувалися.

Зібрали вірші, пісні, легенди, прислів’я та приказки, народні прикмети про калину, вивчили історію нашої організації, традиції, символіку, намалювали багато малюнків з цієї теми.

Гості мали змогу детально дізнатися про діяльність учнівської організації, ознайомитися з прапором та гербом «Калинчат», прослухати у виконанні учнів «Гімн калинчат», який нам люб’язно подарувала композитор Ольга Пенюк. Дуже зворушливо прозвучала пісня «На калині мене мати колихала» у виконанні мам першокласників: Ірини Караман, Ольги Антоненко та Ірини Скрипець.

Методист РМК відділу освіти Сокальської РДА А. Кулик та присутні вчителі висловили схвальні відгуки про засідання методоб’єднання, побажали учням та вчителям творчої наснаги та успіхів у їхній роботі.

Леся ДМИТРІВ,
завідувач Бояницької школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.