Головна / Про освіту / Вивчали досвід польських освітян

Вивчали досвід польських освітян

На території Сокальського району протягом двох років реалізовуватиметься українсько-польський проект «Створення системи альтернативних форм дошкільної освіти у сільських громадах». У рамках проекту при відділі з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА створено робочу групу, яка працюватиме над програмами альтернативної дошкільної освіти.

З 10 по 16 березня відбувся навчальнопрактичний візит робочої групи в Польщу – до м. Ломжа. Проект спільно реалізовували благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» (Олена Шинаровська та Андрій Залужний, м. Львів) та суспільнопросвітницьке товариство «Едукатор» (Барбара Кучалек, м. Ломжа).

Учасники робочої групи мали змогу познайомитися з неурядовою організацією «Едукатор», яка діє задля розвитку дошкільної освіти у Польщі, обмінювалися досвідом роботи в Осередку вдосконалення вчителів. Усі учасники проекту взяли участь у тренінгах та інформаційноінтеграційних зустрічах. Також відбулося знайомство з дошкільним проектом «Радісні малюки» на території гмін: Анджеєво, Домброва Білостоцька та Снядово.

Альтернативні групи дошкільного навчання будуть створені при школах у тих селах, де немає дошкільних закладів, зокрема: Бутинах, Боровому, Межиріччі, Перемисловичах, Стремені та Себечеві.

Результати поїздки розглянуть на нарадах директорів ЗНЗ та завідувачів ДНЗ. Окремі цікаві ідеї будуть запропоновані для реалізації в дошкільних закладах району.

Роман МОНАСТИРСЬКИЙ, начальник відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + sixteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!