Головна / Про освіту / Київський інститут бізнесу та технологій – ми навчаємо професіоналів

Київський інститут бізнесу та технологій – ми навчаємо професіоналів

Професор Іван ЩЕРИЦЯ, директор Білоцерківської філії Київського інституту бізнесу і технологій:

– Український народ – надзвичайно талановитий. Він дав світові мудрих мислителів, філософівгуманістів, педагогів, великих поетів, письменників, митців.

Сьогодні ми, Білоцерківська філія приватного вищого навчального закладу «Київський інститут бізнесу і технологій», започатковуємо рубрику, де будемо знайомити мешканців міста, району і всіх населених пунктів України про наш вищий навчальний заклад в галузі економіки.

Розпочинаємо новий набір на 2014/ 2015 навчальний рік. Ми переконані, що кожний із нас обов’язково поповнить свою духовну скарбничку мудрості.

Сьогодні наше чудове місто, засноване Ярославом Мудрим, є центром адміністративного району з розвиненою багатогалузевою економікою. Поступово, завдяки місцевій владі, обласній державній адміністрації тут здійснюються суттєві перетворення. Нарощує потенці
ал малий та середній бізнес.

Проте, найважливіший скарб, звичайно, це люди, які живуть і працюють і є справжніми патріотами рідної землі.

Останнім часом до Білої Церкви приїжджає чимало гостей з інших регіонів України, і всі вони в захваті від побаченого.

Так і в Білоцерківській філії Київського інституту бізнесу і технологій навчаються студенти із багатьох областей України.

– Даруйте, – кажу я їм, – але ж є багато економічних вищих нвчальних закладів?! Прозорість у навчальному процесі, сучасні навчальні плани, людяність і порядність професорсько-викладацького складу, методичного відділу, оргтехніка, програмне забезпечення. Це передусім принцип, який має на меті поліпшити якість навчальних послуг, зробити їх доступнішими для всіх верств населення. Людям із малим достатком вища освіта стає доступною.

Насамперед, це загальна зацікавленість і консолідація зусиль. Підхід до кожного студента має бути диференційованим.

– Ким бути? Це питання – одне з найважливіших у житті кожної людини, бо обрати професію до душі, займатися справою, яка приносить радість, достаток, яка дає змогу проявити здібності та вміння – означає бути щасливою людиною!

Опанувати чудові економічні професії Вам допоможе Білоцерківська філія Київського інституту бізнесу і технологій. Тут понад 15 років готують висококваліфікованих економістів, яких цінують роботодавці, які самі відкривають власні справи, втілюють свої мрії у життя.

Всі бажаючі на базі середньої школи, коледжу, інституту мають змогу отримати спеціальності: фінанси та кредит, облік і аудит, оціночна діяльність, менеджмент адміністрування.

Термін навчання залежить від попередньої освіти. Діє підготовка до незалежного оцінювання знань (ЗНО).

Навчання платне, ціна знижена, є доступною людям із скромним достатком. Документи стандартні, як і для всіх навчальних закладів України.

У своїй роботі підтримую і наполегливо спрямовую проголошену у нашій країні інноваційну модель розвитку, яка потребує насамперед висококваліфікованих інженерів, економістів – конкурентноспроможних працівників.

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за підтримки міського голови м. Біла Церква постійно проводять навчання, виставки «Інноватика у вищій освіті», де Білоцерківська філія Київського інституту бізнесу і технологій посідає почесні місця.

Педагогічний колектив закладу докладає максимум зусиль у поліпшенні якості підготовки спеціалістів, змінює підхід до навчального процесу та створює всі необхідні умови.

Тож залюбки запрошуємо випускників шкіл, усіх, хто прагне здобути одну із професій, які пропонує наш виший навчальний заклад, у нашу велику та дружну студентську родину, на навчання в Білоцерківську філію Київського інституту бізнесу і технологій. Ми чекаємо на Вас!
Навчальновиховний процес забезпечують досвідчені викладачі – доктори, кандидати наук, практики, про що говорять категорії та педагогічні звання.

Для проведення занять та виробничого навчання кабінети та лабораторії обладнано сучасними засобами навчання, що дає змогу урізноманітнити і покращити процес підготовки з усіх професій – створені всі необхідні умови – це і бібліотека з читальним залом, комп’ютерна система з доступом до мережі Інтернет та безкоштовним•WiFi, принтери для друку, побутові кімнати, кімнати самопідготовки тощо.

Педколектив прагне працювати ефективно, оперативно реагувати на швидкозмінні потреби роботодавців у кваліфікованих економістах, бухгалтерах, керівниках.

Для організації прийому на навчання в Білоцерківській філії Київського інституту бізнесу і технологій щорічно створюється приймальна комісія, яка допоможе, порадить абітурієнту.
Колектив пишається своїми традиціями та має власні перспективи розвитку.

Сьогодні, як ніколи, система вищої освіти покликана готувати людину до праці, пробуджувати бажання і виробляти вміння вчитися, удосконалюватися протягом усього життя.

Мета Білоцерківської філії Київського інституту бізнесу і технологій – об’єднання творчих зусиль з підготовки фахівців для народного господарства України з використанням інноваційних проектів та електронних засобів навчання, впровадження позитивного вітчизняного та зарубіжного досвіду. Ми підтримуємо міжнародну програму «Освіта без кордонів», результатом якої є обмін досвідом в навчальному процесі, співпраця з польською політехнікою м. Лодзь.

Приватний сектор інституту відкриває значний простір для творчого пошуку, нетрадиційних методів, форм навчання.

Кожний випускник інституту є успішним HR (менеджером з персоналу). В інституті навчаються багато керівників підприємств, які вже мають вищу освіту, але час змусив їх вдосконалити свої знання в галузі економіки й отримати другу вищу освіту, що є запорукою успіху й сталого розвитку підприємств.

Здобуті в Білоцерківській філії Київського інституту бізнесу і технологій знання, професійні навики відкривають перед молодими людьми чудові перспективи.

Тож запрошуємо на навчання всіх бажаючих із різнем рівнем освіти до Білоцерківської філії Київського інституту бізнесу і технологій!

Наша адреса: 09100, м. Біла Церква, вул. Логінова, 39/2, 4 поверх. Контактні телефони: 0456 333 108,  04563 5 12 77, 050 411 65 39.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!