Про освіту

Класний керівник року

Сокальський НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» багатий талантами. Педагоги нашої школи щорічно беруть участь у конкурсах педагогічної майстерності. Цьогоріч вперше проходив конкурс «Класний керівник року», де наші учителі вибороли призові місця на районному етапі. Друге місце здобула вчитель математики Лариса Кровіцька, а переможцем стала Оксана Грева, яка і представляла район на обласному етапі.

Оксана Грева – вчитель української мови та літератури першої категорії з 13річним стажем роботи. Вона талановита, творча, ініціативна, а натхненниками у всіх починаннях є її вихованці, учні 8 класу. Вчитель упевнена, що найважливіше у житті школяра – це стосунки з однолітками та педагогами, зокрема, з класним керівником. Адже саме він створює ту доброзичливу ауру, яка суттєво впливає не тільки на успішність, а й на формування характеру, на стан морального, психічного та фізичного здоров'я учнів. І тому класний керівник повинен бути немовби диригентом великого оркестру, – щоб він звучав злагоджено і органічно, потрібно докласти чимало зусиль.

Обласний етап конкурсу проходив у два тури: заочний (відбір учасників за матеріалами) та презентація власного досвіду роботи. Учасниками заочного етапу були 45 педагогів, 15 із них пройшли у другий тур. Тут учителі презентували свої творчі доробки, акцентували увагу на різноманітних формах і методах роботи, інноваційних виховних технологіях. Оксана Володимирівна представила свої досягнення на високому рівні, чим зацікавила членів журі. Адже її досвід роботи містить не лише систему цікавих творчих справ: виховних годин, позакласних заходів, подорожей, а й низку наукових матеріалів: власну виховну програму класу, моніторингові дослідження, розвиток інклюзивної освіти, превентивне виховання школярів. Здатність класного керівника аналізувати всі сторони і результати своєї праці, співвідношення її з результатами навчання та виховання школярів, володіння сучасними методами виховання, вміння застосовувати їх на практиці, прагнення до нового – і стало основою для перемоги. Оксана Грева з впевненістю здобула перше місце в обласному етапі конкурсу.

Галина МАТВІЄВА, вчитель Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.