Про освіту

Команда Сокальської МАН вдало виступила в обласних учнівських турнірах

На базі Львівського національного університету ім.І.Франка відбулися обласні учнівські турніри. Нагадаємо слухачам, що турнір – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь на високому науковому рівні викласти та довести свою точку зору в наукових дискусіях, доповідати, формулювати та обґрунтовувати власні твердження, аргументовано відстоювати свою точку зору, кваліфіковано опонувати відповіді інших команд.

Команди Сокальської МАН взяли участь у турнірах юних математиків, хіміків, географів та біологів. Призером обласного турніру стала команда юних математиків Сокальської МАНу у складі учнів Сокальських ліцеїв №1 та №3, а саме: Яни Рак, Богданни Трохимчук, Дарини Гнатюк, Максима Звіра та Софії Ваврук. Серед 7 команд Львівщини школярі зайняли почесне ІІІ місце. Про це радіо «Сокаль» повідомила методист Сокальської МАН Світлана Воробей. За її словами, досвідчений вчитель математики Сокальської МАН Лариса Кровіцька не лише належно підготувала команду до турніру, а й надавала необхідну науково-методичну та морально-психологічну підтримку та допомогу учням впродовж турніру.

Приємним було й те, що команду математиків прийшла  підтримати випускниця Сокальської МАН, багаторазова учасниця таких турнірів Вікторія Пономаренко, яка сьогодні навчається у ЛНУ ім.І.Франка. Дирекція Сокальської МАН висловлює  подяку вчителям за підготовку учнів до турніру, а також батькам учасників турніру за підтримку та розуміння!

Сокаль FM

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.