Про освіту

Команда Сокальської МАН взяла участь у турнірі юних математиків

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2018 рік» розпочинаємо знайомство з номінантами

Математики «без бою» не здаються…

16 жовтня команда Сокальської МАН захищала честь Сокальського району на XX турнірі юних математиків імені М. Ядренка. Стіни Львівського Національного університету імені Івана Франка радо відчинили двері нашій команді у складі: Мусій Юлії, Пономаренко Вікторії, Симчук Катерини, Кулявця Тараса та Коткевича Назарія.

20 авторських задач, котрі вражали навіть назвою :»Цілочисельний трикутник», «Числа Фібоначчі та Люка», «Ребус України», були представлені для гри. Сміливі діти на чолі з капітаном Мусій Юлією, вперто взялися за їх розв’язування і здобули почесне II місце. Перемозі передувала наполеглива щоденна праця і серйозний суперник із Дрогобицького педагогічного ліцею, Львівської академічної гімназії, з гімназії «Оріяна» міста Львова, з Стрийського міського наукового товариства, команди з Жовківського та Пустомитівського районів.

Наша команда достойно виглядала доповідаючи задачі, опонуючи виступ суперника, рецензуючи доповідача і опонента, беручи участь у загальній полеміці й відповідаючи на запитання строгого журі. Діти збагатили себе вмінням виступати, робити певні висновки, поважати суперника відчуваючи радість перемоги. Слухачі усвідомили, що турнір-це не просто гра, а бій заради краси математики.

Керівник команди – Кровіцька Лариса

751965510
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.